جشنواره انیمه می سی سی پی جمعیت را به سمت جکسون می کشاند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – جشنواره انیمه می سی سی پی این آخر هفته در جکسون بازگشته است.

صدها نفر از طرفداران در بهترین بازی خود برای شرکت در این اکشن شرکت کردند. آنها با برخی از صداپیشگان مورد علاقه خود در نمایش هایی مانند “Dragon Ball”، “Fairly Odd Parents” و “Scooby Doo” آشنا شدند.

میهمانان همچنین می‌توانند در بازی‌ها، اجراهای زنده و رقابت‌های کازپلی شرکت کنند. مهمانان جشنواره انیمه می گویند که این کنوانسیون به طرفداران انیمه احساس تعلق می دهد.

«بسیار شگفت انگیز است که با افرادی ملاقات می کنم که می گویند خانواده ما از آواتار دور هم جمع شده اند یا من در Batman Arkham City نقش گربه زن را بازی کردم. بسیاری از مردم، به خصوص با بازی های ویدیویی، زمان زیادی را با این شخصیت صرف انجام این بازی های ویدیویی و پشت سر گذاشتن تمام چالش های مختلف می کنند. گری دلیل، صداپیشه، گفت: برای ما، یک ساعت یا بیشتر در غرفه است، بنابراین تاثیر آن را فراموش می کنیم.

من در تمام عمرم یک گیک بودم، دو یا سه سال است که کمیک می‌کشم. جیسون ترنر، هنرمند کتاب‌های مصور، می‌گوید صرفاً بودن در کنار افرادی با علایق مشابه من، من را برای شروع هیجان‌زده می‌کند.

“هیچ چیز مانند آمدن به یک برنامه و ملاقات حضوری با یک طرفدار و سپس دیدن اینکه آن شخصیت قرار است چه کاری انجام دهد وجود ندارد. به عنوان یک بازیگر، افتخار است که بخشی از آن دنیا باشم و آن را به اشتراک بگذارم.» استفانی یانگ، صداپیشه گفت.

“جامعه، مردم دور هم جمع می شوند و می توانند بدون توجه به تفاوت ها با یکدیگر صحبت کنند. من با هر کسی که دیدم عکس گرفتم، این قسمت مورد علاقه من از کل ماجراست.

اگر نمی‌توانید در روز شنبه به آن برسید، جشنواره یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر باز است و قیمت بلیت‌ها 35 دلار درب منزل است.

[ad_2]

Leave a reply