جسد دو آمریکایی ربوده شده در مکزیک و دو نفر دیگر زنده پیدا شدند

[ad_1]

مکزیکو سیتی (AP) – یک مقام ارشد مکزیکی روز سه شنبه گفت، دو نفر از چهار آمریکایی که هفته گذشته در مکزیک ربوده شده بودند، هنگامی که ون آنها در تیراندازی گرفتار شده بودند، کشته شدند. دو نفر دیگر زنده و یکی مجروح پیدا شدند.

فرماندار تاماولیپاس، آمریکو ویارئال، جزئیاتی در مورد میزان جراحات مجروح ارائه نکرد و گفت که “در حال حاضر آمبولانس ها و بقیه پرسنل امنیتی پشتیبانی مناسب را انجام خواهند داد.” فرماندار جزئیات بیشتری در مورد محل مصدومیت ارائه نکرد. یا چگونه پیدا شدند

اف‌بی‌آی روز یکشنبه گفت که با مقامات مکزیکی برای جستجوی آمریکایی‌های مفقودی که روز جمعه ربوده شده‌اند، همکاری می‌کند. یکی از بستگان یکی از آنها روز دوشنبه گفت که آنها با هم از کارولینای جنوبی سفر کردند تا یکی از آنها بتواند از یک پزشک در شهر مرزی ماتاموروس، روبروی براونزویل، تگزاس، جراحی شکم بگیرد.

مدت کوتاهی پس از ورود به مکزیک، آنها درگیر درگیری بین گروه های کارتل رقیب در شهر شدند. فیلم های ویدئویی نشان می دهد که آنها توسط مردان مسلح در پشت یک وانت بارگیری می شوند. مقامات مکزیکی گفتند یک زن مکزیکی نیز در تیراندازی روز جمعه جان باخت.

ویارئال در جریان کنفرانس خبری صبحگاهی آندرس مانوئل لوپز اوبرادور، رئیس جمهور مکزیک، مرگ را به صورت تلفنی تایید کرد و گفت جزئیات چهار آمریکایی ربوده شده توسط دادستان تایید شده است.

اوبرادور از پوشش خبری آمریکایی های ناپدید شده در رسانه های ایالات متحده شکایت کرد و آنها را به جنجال گرایی متهم کرد. زمانی که مکزیکی ها را در ایالات متحده می کشند، مثل مومیایی ها ساکت هستند.»

او گفت: «بسیار متأسفانه، آنها (دولت آمریکا) حق دارند همانطور که کردند اعتراض کنند. “ما واقعا متاسفیم که این اتفاق در کشور ما می افتد.

این تیراندازی وحشتی را نشان می‌دهد که سال‌ها در ماتاموروس، شهری تحت سلطه جناح‌های کارتل قدرتمند مواد مخدر خلیج‌فارس است که اغلب با یکدیگر می‌جنگند. در میان خشونت ها، هزاران مکزیکی تنها در ایالت تاماولیپاس ناپدید شده اند.

[ad_2]

Leave a reply