جسد دانشجو در محوطه دانشگاه ایالتی جکسون پیدا شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – تحقیقات قتل پس از پیدا شدن جسد یک قربانی مرد در محوطه دانشگاه ایالت جکسون در جریان است.

شارون گریشام استوارت، پزشکی قانونی شهرستان هیندز گفت که قربانی، که شناسایی نشده است، مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. جسد او در داخل یک خودرو پیدا شد.

رهبران دانشگاه ایالتی جکسون (JSU) تایید کردند که قربانی یک دانشجو بوده است. آنها همچنین گفتند یک فرد مورد علاقه در بازداشت است.

جامعه محترم JSU،

با دلی سنگین مرگ یک دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی را تایید می کنم. از دست دادن یک جوان همیشه یک شرایط ویرانگر برای جامعه دانشگاه ما است. افکار ما در این دوران سخت با خانواده است.

به عنوان رئیس جمهور، من به شما اطمینان می دهم که ایمنی دانشجویان و جامعه دانشگاهی ما بالاترین اولویت ما است. در حالی که ما در حال حاضر همه جزئیات را نداریم، یک فرد مورد علاقه در بازداشت است. اداره امنیت عمومی JSU به همکاری با اداره تحقیقات می سی سی پی و سایر مقامات محلی ادامه خواهد داد. به احترام خانواده و به دلیل ماهیت این تحقیقات در حال انجام، ما در حال حاضر نمی توانیم نام دانش آموز را اعلام کنیم.

مشاوران غم و اندوه امروز در تئاتر مرکز دانشجویی در دسترس هستند. منابع پشتیبانی اضافی را می توان در اینجا یافت.

از حمایت شما در این دوران سخت برای جامعه JSU سپاسگزاریم.

توماس کی. هادسون، جی دی، رئیس دانشگاه ایالتی جکسون

مجریان قانون بخشی از یک پارکینگ در محوطه دانشگاه را مسدود کردند در حالی که مقامات به صحنه در نزدیکی سوئیت های کالج دیکسون و کمپل واکنش نشان دادند. آنها وسایل نقلیه را در پارکینگ جستجو کردند.

ماموران اداره تحقیقات می سی سی پی (MBI) به صحنه واکنش نشان دادند. هنگامی که آنها تحقیقات خود را کامل کردند، ماموران یافته های خود را با دفتر دادستان منطقه Hinds در میان می گذارند.

[ad_2]

Leave a reply