جاشوا دوگار به اتهام پورنوگرافی کودکان به ۱۲ سال زندان فدرال محکوم شد

[ad_1]

فایت ویل، کشتی. (KNWA / KFTA) – جاشوا دوگار، 34 ساله، به دلیل محکومیت در دسامبر 2021 به اتهام پورنوگرافی کودکان به بیش از 12 سال زندان فدرال محکوم شد.

قاضی تیموتی ال. بروکس، ستاره سابق تلویزیون واقعیت را در دادگاه فدرال ناحیه غربی آرکانزاس در فایتویل در صبح روز 25 مه محکوم کرد. دوگار در مجموع به 151 ماه محکوم شد.

دوگار در 29 آوریل 2021 دستگیر شد. ماموران فدرال در 20 نوامبر 2019 حکم بازرسی را در Wholesale Motorcars، محل کار دوگار اجرا کردند. آنها چندین دستگاه الکترونیکی و شواهد، از جمله یک فایل ویدئویی که مامور ویژه جرالد فاکنر را ضبط کرده بود، ضبط کردند. به نام “در پنج مورد از بدترین بدترین هایی که من تا به حال مجبور به بررسی آنها شده ام.”

انتخاب هیئت منصفه برای محاکمه در آخرین روز نوامبر با حضور یکی از اعضای خانواده دوگار در جمع اعضای بالقوه هیئت منصفه انجام شد. او بلافاصله معذور شد.

محاکمه با اظهارات آغازین هر دو طرف در 1 دسامبر آغاز شد. دادستان ده شاهد را فراخواند و پرونده خود را به صورت خطی ارائه کرد، در حالی که دفاع فقط دو شاهد را فراخواند.

بحث پایانی پس از شش روز شهادت شاهد. جاستین گلفند، وکیل مدافع، بازرسان و دادستان‌ها را «در مورد احتمال تعقیب قضایی جاش دوگار شگفت‌زده» توصیف کرد.

جاش دوگار در دادگاه فدرال برای جلسه بازداشت. | هنرمند: جان کوشمال

دادستان داستین رابرتز همه چیز را برای هیئت منصفه ساده نگه داشت و به آنها یادآوری کرد که “این یک پرونده پیچیده نیست.”

“آقای. دوگار روز خود را در دادگاه سپری کرده است. «اکنون وقت آن است که او را مسئول بدانیم. زمان محکوم کردن جاش دوگار فرا رسیده است.”

در 9 دسامبر، دوگار به اتفاق آرا در هر دو اتهام مجرم شناخته شد. او بلافاصله بازداشت شد و توسط مارشال های ایالات متحده دستبند زده شد. دوگار در حالی که قبل از اینکه از دادگاه به بیرون اسکورت شود، با همسرش آنا دوگار، لحظه‌ای سریع در میان گذاشت، گریه می‌کرد.

او به بازداشتگاه شهرستان واشنگتن منتقل شد و تا زمان صدور حکم امروز در آنجا بود.

[ad_2]