تیم طوفان 12: طوفان های قوی امشب

[ad_1]

سازمان دیده بان رعد و برق شدید تا ساعت 10 شب برای همه شهرستان های می سی سی پی در شمال I-20 فعال است. این ساعت احتمالاً بعد از ظهر امروز به سمت جنوب گسترش خواهد یافت. هر طوفانی که امشب ایجاد شود، پتانسیل ایجاد بادهای شدید و مخرب با سرعت 60 مایل در ساعت را خواهد داشت. رعد و برق همچنین بارندگی شدید مختصری و رعد و برق مکرر ایجاد می کند.

هشدار گرمای بیش از حد و هشدار گرمای بیش از حد نیز تا ساعت 8 بعد از ظهر ادامه دارد، با مقادیر شاخص گرما بین 105-115 درجه. این گرمای خطرناک است، بنابراین اگر قصد دارید برای مدت طولانی در فضای باز باشید، حتماً در سایه یا تهویه هوا استراحت کنید و مقدار زیادی آب بنوشید..

امشب: تمام مناطق مرکزی و جنوبی می سی سی پی تا ساعت 6 بعد از ظهر خشک خواهند ماند. پس از آن، طوفان های رعد و برق در امتداد یک مرز جلویی شعله ور می شوند و تا ساعات شبانه به سمت جنوب حرکت می کنند. سطح 2/5 “خطر جزئی” آب و هوای سخت برای کسانی که در امتداد و شمال I-20 قرار دارند وجود دارد. در جای دیگر، سطح 1/5 “ریسک حاشیه ای” وجود دارد. به طور کلی، طوفان های شدید در طبیعت منزوی می شوند و یک شبه قدرت خود را از دست می دهند.

یکشنبه: بارش باران و طوفان تا بامداد پایان می یابد. شنبه شب به دلیل عبور از جلو شاهد کاهش جزئی رطوبت خواهیم بود. کاهش زیاد دما کافی نخواهد بود، اما شاخص گرما آنقدرها غیر قابل تحمل نخواهد بود. در اواخر روز رگبار و رعد و برق با احتمال بارش حدود 40 درصد امکان پذیر است.

مناطق گرمسیری: طی 5 روز آینده هیچ گونه توسعه گرمسیری پیش بینی نمی شود.

[ad_2]

Leave a reply