تیم دفاعی مردا برای شنیدن شهادت روز چهارشنبه

[ad_1]

شهرستان کولتون، SC (WCBD) – انتظار می‌رود که دفاع در دادگاه قتل الکس مرداو روز چهارشنبه پس از دو روز در روز سه‌شنبه به احضار شاهدان ادامه دهد.

مرداو متهم به قتل همسرش مارگارت و کوچکترین پسرش پل در ملک خانوادگی آنها در ژوئن 2021 است.

تماشا کنید: محاکمه قتل الکس موردو: خلاصه روز 21

در جریان تحقیقات الکس مرداگ قرار بگیرید

تنها پسر مردا، باستر، اولین کسی بود که روز سه شنبه در جایگاه حاضر شد.

باستر هنگام صحبت تلفنی حوالی ساعت 9:08 شب شب قتل، پدرش را عادی توصیف کرد و بعداً در همان شب مضطرب شد. او همچنین به هیئت منصفه اظهار داشت که دفاع امیدوار است در بحث جاری در مورد آنچه مرداو در مصاحبه ای پس از قتل گفت شفافیت داشته باشد. در یک ویدیو، دادستان ادعا می کند که مرداگ وقتی در مورد پل صحبت می کرد، گفت: “من با او خیلی بد کردم”. باستر می‌گوید که صدای پدرش را می‌شناسد و پدرش گفت: “آنها با او خیلی بد کردند.” او همچنین گفت مرداگ همان اظهارات را در شب قتل بیان کرد.

دفاع همچنین مایک ساتون، مهندس پزشکی قانونی را به جایگاه فراخواند. ساتون چیزی را ارائه داد که می‌توانست تفسیری توجیه‌کننده از داده‌ها باشد، که بیشتر آن‌ها توسط SLED جمع‌آوری شده بود.

ساتون گفت که او آزمایشی انجام داد تا ببیند آیا صدای شلیک گلوله از لانه ها در داخل خانه اصلی در موزل شنیده شده است یا خیر و متوجه شد که صدا آنقدر پایین بوده که تقریباً غیر قابل شنیدن است.

او همچنین مسیر چندین گلوله را بر اساس شواهد SLED جمع آوری شده از صحنه محاسبه کرد و از مثلثات ساده برای تعیین موقعیت نسبی و ارتفاع تیرانداز استفاده کرد. به نظر او، شات توسط شخصی ساخته شده است که در حدود 5’2 بوده و مردا، که در حدود 6’4 ایستاده است، نمی تواند ساخته شود.

دادستان ها این نظریه را مسخره کردند و تیرانداز را در تصاویر ساتون یک نوجوان 12 ساله خطاب کردند. آنها همچنین مکرراً اعتبار او را زیر سوال بردند و اشاره کردند که او آموزش رسمی در آسیب شناسی یا بالستیک ندارد. ساتون گفت که یافته های او از قوانین فیزیک پیروی می کند.

قرار است شهادت در ساعت 9:30 صبح چهارشنبه از سر گرفته شود. یک منبع نزدیک به دفاعیات به نیوز 2 می گوید که انتظار می رود الکس مرداگ خودش روز پنجشنبه در موضع گیری قرار گیرد، اما این ممکن است تغییر کند.


وبلاگ زنده محاکمه قتل الکس مردادو:

9:45 صبح – مارک بال به جایگاه فراخوانده شد.

مارک بال

بال یک وکیل در گروه حقوقی پارکر، سابقا PMPED است. او شریک و دوست مرداو بود. بال می گوید بیش از 30 سال است که مردا را می شناسد. همسران آنها دوست هستند و فرزندانشان با هم بزرگ شده اند.

او شب 7 ژوئن 2021 را به یاد می آورد. او می گوید که شریک دیگری سعی کرد با او تماس بگیرد، اما او تماس را از دست داد و به همسرش زنگ زد. آنها بلافاصله به موزل رفتند و حوالی ساعت 10:50 شب رسیدند. او گفت وقتی در وسط ناکجاآباد زندگی می کنید و با شما تماس می گیرد که همسر و فرزند شریک حقوقی شما تیراندازی شده اند، شما بروید.

گریفین می پرسد که آیا موانع یا موانعی برای جلوگیری از ورود ترافیک وجود دارد یا خیر. توپ می گوید نه. او گفت که با رئیس نجات آتش‌نشانی شهرستان کولتون، بری مک‌روی و کلانتر بادی هیل، نیاز به مسدود کردن جاده‌ها را مطرح کرد. او همچنین به معاونی که وارد می‌شد گفت که کلانتر می‌خواهد آن را مسدود کند. بال می‌گوید ورودی هرگز مسدود نشده بود و ماشین‌ها مدام به داخل انباشته می‌شدند.

بال می گوید که مجریان قانون و اولین امدادگران در صحنه جنایت قدم می زدند. او همچنین آب را دید که از سقف لانه ها بر روی بدن پل می چکید. او می گوید به دو دلیل او را ناراحت می کند. اول، او می گوید شما نمی خواهید آب محل جرم را آلوده کند. دوم، او می‌گوید پل «جوان خوبی» بود و این بی‌احترامی بود. بال می‌گوید: «صراحتاً، من را عصبانی کرد.» بال می گوید که آنها در نهایت یک چادر روی بدن مگی گذاشتند، اما روی بدن پل نه.

بال می گوید که وقتی مرداگ را دید، مردا “تکه تکه شد”. او گفت که مرداو تکرار کرد: “ببین چه کار کردند، ببین چه کردند.” بالز گفت که تا زمانی که در راه خانه نبود، زیاد به آن فکر نکرده بود، سپس متوجه شد که این یک نظر عجیب بود.

بال می گوید که وقتی SLED به آنجا رسید، در نهایت از همه خواسته شد صحنه جرم را ترک کنند و به خانه بروند. بال پرسید که اشکالی ندارد؟ اولین نگرانی او امنیت بود. او گفت مزرعه بزرگی است و نمی‌دانست قاتل در خانه است یا نه. نگرانی دوم او این بود که آیا خانه بخشی از صحنه جرم است و آیا رسیدگی شده است یا خیر.

کلانتر هیل از بال پرسید که آیا نظری در مورد اینکه چه کسی می خواهد این کار را انجام دهد دارد؟ توپ گفت واقعا نه. کلانتر هیل پرسید که آیا پل تهدیدی دریافت کرده است یا خیر، و بال گفت که چندین مورد مرتبط با پرونده قایق دریافت کرده است.

بال می گوید وقتی وارد خانه شدند، هنوز روی اجاق غذا بود. او و چند نفر دیگر آشپزخانه را تمیز کردند. او آنجا بود که SLED لباس های مردا را جمع کرد.

گریفین می پرسد که آیا لباس بال در آن شب خشک بود؟ بال گفت که آنها خیس نیستند، اما به طرز ناراحت کننده ای مرطوب بودند.

او تخمین می زند که حدود ساعت 3:30 صبح حرکت کردند.

صبح روز بعد، بال برگشت. در آن زمان، صحنه منتشر شده بود، اما هنوز ماموران SLED آنجا بودند.

بال گفت که “هنوز یک صحنه بسیار خام است.” او گفت که گلوله های birdshot در اتاق خوراک وجود دارد. او از کسی که فکر می‌کرد یک مامور SLED است در مورد آن سؤال کرد و نماینده به او گفت که همه چیزهایی را که نیاز دارند جمع‌آوری کرده‌اند.

در اتاق تغذیه، بال می گوید که او همچنین تکه ای از جمجمه پل را به اندازه یک توپ بیسبال دیده است. همچنین هنوز لکه های خون بزرگ در اطراف منطقه وجود داشت. بال گفت که عصبانی است.

بال گفت که برادران مردا سعی کردند صحنه را تمیز کنند، اما نتوانستند. آنها از بال پرسیدند که آیا او می تواند برای یافتن کسی که این کار را انجام دهد کمک کند و او با پزشکی قانونی تماس گرفت تا شرکتی را پیدا کند که صحنه های جرم را پاکسازی می کند.

بال از خودروی CB Rowe که در آن زمان نمی دانست متعلق به Rowe است عکس گرفت. او گفت که فکر می کند کامیون عجیب و غریب است زیرا آن را نمی شناسد و یک کوزه کلروکس در تخت وجود دارد.

او می‌گوید که یک خنک‌کننده با حدود یک دوجین قوطی آبجو را دیده که در اطراف آن در نزدیکی لانه‌ها و آلونک پراکنده شده بود.


9:35 صبح – دادگاه در حال برگزاری است.

جیم گریفین، وکیل مدافع، از قاضی کلیفتون نیومن می‌خواهد تا حکمی صادر کند که اگر خود الکس مرداگ در موضع باشد، دادستان از بازجویی از او در مورد جرایم مالی منع شود. گریفین می گوید که دفاع در مورد جرایم مالی در بازجویی مستقیم سوال نخواهد کرد، بنابراین دادستان نباید در مورد آنها در بازجویی متقابل سوال کند.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8412926″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p1″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”:”wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”اخبار، سیاست، اخبار محلی، گزارش مصرف کننده”، “cs_ucfr”:””}},”dfp”:{“adTagUrl”:”

کریتون واترز، دادستان ایالتی، استدلال می‌کند که موضوعات مرتبط و در محدوده بازجویی متقابل است. او می‌گوید وقتی متهمی در جایگاه قرار می‌گیرد، از حق خود در برابر خود اتهامی چشم پوشی می‌کند.

قاضی نیومن گفت که او دستوری برای محدود کردن دامنه بازجویی متقابل صادر نخواهد کرد. وی گفت: ایرادات باید در زمان واقعی صورت گیرد نه بر اساس احکام پیشرفته دادگاه.

گریفین می پرسد که اگر مرداو جرایم مالی را مطرح کند، اجازه دارد پنجمین نفر را در طول مصاحبه ادعا کند؟ قاضی نیومن می گوید که قرار نیست در مورد آنچه مردا می تواند بگوید مشاوره بدهد. او می گوید که نگاهی به پرونده هایی خواهد داشت که هم دادستانی و هم دفاعی به عنوان سابقه ارائه کرده اند.

در ارتباط باش:دریافت هشدارهای خبری از این آزمایشی و تماشای آن در حال حرکت بابرنامه NEWS 2(آن را از اینجا دانلود کنید). شما همچنین می توانید مشترک شویدایمیل های روزانهبرای آخرین اخبار در مورد این آزمایش.

[ad_2]

Leave a reply