تیم خود را برای جذب سرمایه گذاران به نمایش بگذارید

[ad_1]

من به تازگی از سفری به لاس وگاس برگشتم، جایی که خانواده‌ام شاهد اجرای توهمات شعبده‌باز معروفی بودند که باعث شد در America’s Got Talent مقام اول را کسب کند.

اگرچه این نمایش به‌عنوان یک نمایش «تک‌نفره» نام‌گذاری شد، مت فرانکو، شعبده‌باز، تلاش کرد تا تیمش را که از پشت صحنه ظاهر شده‌اند، قدردانی کند. بدون تیم، فرانکو نمی توانست عملکرد خود را به دست آورد.

سرمایه‌گذاران حرفه‌ای همچنین می‌دانند که مانند یک خدمه پیت در یک مسابقه NASCAR، راننده یک استارت‌آپ فقط به اندازه تیم خوب است. متأسفانه، اکثر کارآفرینان به اسلاید “تیم” در یک استارتاپ فکر نمی کنند، در حالی که در واقعیت، یکی از ضروری ترین بخش های ارائه است.

به جای اینکه عکس های یک تیم را در آخرین اسلاید دفن کنید، در اینجا سه ​​راه به یاد ماندنی و جذاب برای نمایش کیفیت تیمی که شما را احاطه کرده است آورده شده است.

1. یک هم تیمی به همراه داشته باشید.

به عکس های تیمی در یک اسلاید بسنده نکنید. درعوض، یک هم تیمی را به همراه داشته باشید. اگر طرف مقابل به دلیل هزینه، مسافت یا محدودیت زمانی نمی تواند شخصاً در زمین حاضر شود، به سادگی در طول جلسه از راه دور به او متصل شوید. ظاهر از راه دور هنوز بهتر از هیچ است.

2. با شرکای خود تمرین کنید.

ارائه ها را به شانس نسپارید. به هم تیمی های خود کمک کنید تا قسمت خود را از ارائه تمرین کنند. مطمئن شوید که دست آف شما بدون درز است. هم تیمی خود را برای موفقیت آماده کنید، و رعد و برق آنها را ندزدید.

اگر یکی از هم تیمی های شما بخشی از ارائه را، مانند یک نسخه نمایشی، به عهده می گیرد، مطمئن شوید که شما دو نفر دنباله و تعامل را تمرین کرده اید. در طول نمایش سوالاتی از هم تیمی خود بپرسید که ممکن است جزئیات مهمی را به بحث اضافه کند.

3. از ویدئو برای نمایش هم تیمی ها استفاده کنید.

در برخی موارد، یک ویدیو تأثیرگذارتر از کسی است که بخشی از ارائه اسلاید را به عهده بگیرد. به عنوان مثال، فرض کنید یکی از مهندسانی که نقش مهمی در ساخت محصول ایفا می کند، در آزمایشگاه در دفتر مرکزی شرکت کار می کند. یک ویدیوی دو دقیقه ای از مهندس در محیط آزمایشگاه ضبط کنید که توضیح می دهد چگونه الگوریتمی که می سازد محصول را از رقبای خود متمایز می کند.

اگر بحث تیم خود را به عنوان یک فکر بعدی رها کنید، فرصتی را برای متمایز شدن و جدا شدن از خود از دست خواهید داد. علاوه بر این، تمجید و برجسته کردن کمک های هم تیمی های خود، شما را به عنوان یک رهبر ارتقا می دهد که می داند موفقیت واقعی یک نمایش یک نفره نیست.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]