تیراندازی پلیس، مرد می سی سی پی را هفته ها در بیمارستان بستری کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – مقامات می سی سی پی روز چهارشنبه گفتند که در حال بررسی معاونان کلانتر هستند که در تیراندازی به یک مرد سیاهپوست که پس از مجروح شدن ماه گذشته در یورش آخر شب به خانه ای برای نزدیک به سه هفته در بیمارستان بستری بود، دست داشتند.

اختلاف فاحشی در نحوه بیان پلیس ژانویه وجود دارد. 24 حادثه رخ داد و آنچه وکلای خانواده مایکل کوری جنکینز می گویند رخ داد. وکلا ادعا می کنند که این یک حمله با انگیزه نژادپرستانه بوده است در حالی که پلیس می گوید تیراندازی پس از آن رخ داد که فردی اسلحه را به سمت نمایندگان در جریان حمله نشانه رفت.

مایکل جنکینز (با احترام: وکلای سیاه برای عدالت)

وکلای جنکینز می گویند که او توسط نمایندگان سفیدپوست شهرستان رانکین که جنکینز را مورد ضرب و شتم قرار دادند و به دهانش شلیک کردند به شدت مجروح شد. جنکینز که تا روز سه شنبه در بیمارستان بستری بود، قصد داشت بعد از ظهر چهارشنبه با وکلای خود در یک کنفرانس خبری شرکت کند.

مالک شباز، وکیل دادگستری در بیانیه ای گفت: «مایکل مانند (تایر) نیکولز می مرد، اگر آنقدر خوش شانس نبود که از این حمله مرگبار 6 نماینده سفیدپوست شهرستان رانکین جان سالم به در برد. نیکولز پس از ضرب و شتم توسط پلیس ممفیس در ژانویه جان باخت.

بیلی مارتین، سخنگوی اداره تحقیقات می سی سی پی، گفت که آژانس در حال بررسی این حادثه است و از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

در یک خبر در ژانویه. در 25، این دفتر گفت که نمایندگان هنگام ورود به خانه در شهرستان رانکین در شرق جکسون در حال انجام تحقیقات مواد مخدر بودند. این دفتر گفت که تیراندازی پس از آن رخ داد که فردی اسلحه را به سمت نمایندگان نشانه رفت.

برایان بیلی، کلانتر شهرستان رانکین در بیانیه ای گفت که فوراً به دنبال تحقیقات دولتی است. کلانتر جزئیات کمی ارائه کرد اما گفت جنکینز به حمله به یک افسر و نگهداری مواد مخدر متهم شده است. مرد دیگری که در جریان یورش به خانه بازداشت شد، ادی ترل پارکر، به داشتن وسایل و ادوات و اخلال در رفتار متهم شده است.

کلانتری خاطرنشان کرد: مطمئن باشید هر معاون یا مظنونی که در این حادثه متخلف بوده است، طبق قانون پاسخگو خواهد بود.

بیلی به سوالات کتبی در مورد اینکه آیا نمایندگان حکم قانونی دارند یا اینکه آیا نمایندگان درگیر به مرخصی اداری گذاشته شده اند، پاسخی نداد.

[ad_2]

Leave a reply