تیراندازی روز تولد آلاباما 4 کشته و ‘چند زخمی’

[ad_1]

دادویل، آلا (WRBL) – به گفته مقامات اجرای قانون، حداقل چهار نفر شنبه شب در تیراندازی در یک مهمانی در آلاباما کشته شدند.

شاهدان گفتند که تیراندازی در یک جشن تولد 16 سالگی در استودیوی رقص Masterpiece Mahogany در مرکز شهر دادویل رخ داد. گروهبان جرمی بورکت از آژانس اجرای قانون آلاباما گفت که در ساعت 10:34 شب تیراندازی شد.

شاهدان از شنیدن چندین تیراندازی و مشاهده افرادی که از ساختمان می دویدند و فریاد می زدند، گزارش دادند.

تعداد کل تیراندازان در ابتدا بیش از 20 نفر گزارش شد. اداره تحقیقات دولتی، که کشته شدن صبح یکشنبه را تایید کرد، تعداد به روزی از مجروحان را ارائه نکرد.

یک سخنگوی در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح یکشنبه تنها گفت که “صدمات متعدد” وجود دارد و تحقیقات را “فرآیند طولانی و پیچیده” توصیف کرد.

کشیش بن هیز که به عنوان کشیش اداره پلیس دادویل و تیم فوتبال دبیرستان محلی خدمت می کند، گفت که بیشتر قربانیان نوجوان بودند زیرا تیراندازی در یک جشن تولد 16 سالگی اتفاق افتاد.

«یکی از مردان جوانی که کشته شدند، یکی از ورزشکاران ستاره ما و یک مرد عالی بود. بنابراین من تعداد زیادی از این دانش آموزان را می شناختم. دادویل یک شهر کوچک است و این روی همه افراد در این منطقه تاثیر خواهد گذاشت.

مجروحان شنبه شب برای مراقبت های پزشکی به بیمارستان های محلی منتقل شدند.

جزییات مظنون(ها) یا انگیزه آنها هنوز توسط مقامات منتشر نشده است.

مقامات در صحنه تیراندازی در دادویل، آلا، شنبه، 15 آوریل 2023 کار می کنند. (الیزابت وایت/WRBL از طریق AP)

ده ساعت پس از تیراندازی، نوار صحنه جرم همچنان استودیوی رقص را احاطه کرده بود. برزنت روی در شیشه‌ای جلو آویزان شده بود و ورقه‌های سفید داخل آن دیده می‌شد که کف را می‌پوشاند. چند پلاکارد زرد پلیس در پیاده رو جلویی پراکنده بود.

«امروز صبح با مردم دادویل و هموطنان آلابامایی ام عزادار هستم. کی آیوی فرماندار آلاباما در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی منتشر شد، گفت: جنایت خشونت آمیز در ایالت ما جایی ندارد، و ما با آشکار شدن جزئیات، مجریان قانون را زیر نظر داریم.

دادویل، که حدود 3200 نفر جمعیت دارد، در شرق آلاباما، در 57 مایلی شمال شرقی مونتگومری، آلاباما قرار دارد.

تیراندازی شهر کوچک را تکان داد. جاناتان فلوید، رئیس پلیس، گفت: «شهر دادویل جامعه‌ای فشرده و پر از مردم شگفت‌انگیز است. “لطفاً اجازه ندهید این لحظه نظر شما را در مورد شهر دادویل و مردم خوب ما مشخص کند.”

رئیس مدارس شهرستان تالاپوسا، ریموند پورتر، گفت که مشاوره در روز دوشنبه برای دانش آموزان محلی در دسترس خواهد بود.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply