تیراندازی در کلیسای آلاباما 2 کشته و 1 زخمی برجای گذاشت. مظنون در بازداشت

[ad_1]

وستاویا هیلز، آلا. (ویات) – پلیس در وستاویا هیلز، آلاباما، در حال بررسی تیراندازی است که پنج شنبه شب در یک کلیسا دو نفر را کشته و یک نفر دیگر را مجروح کرد.

به گفته کاپیتان شین ور اداره پلیس وستاویا هیلز، پلیس به St. کلیسای اسقفی استفان در حوالی ساعت 6:20 بعد از ظهر پس از گزارش هایی مبنی بر یک تیرانداز فعال.

مقامات ابتدا اعلام کردند که یک نفر کشته و دو نفر زخمی شده اند. اما درست قبل از ساعت 9:30 شب، ور گفت که قربانی دوم فوت کرده است. قربانی سوم در حال حاضر در بیمارستان محلی تحت مداوا است و وضعیت آنها مشخص نیست.

تحقیقات اولیه توسط VHPD نشان می دهد که مظنون وارد ساختمانی شده است که در آن گروهی از مردم در آنجا ملاقات می کردند. مظنون سپس شروع به تیراندازی کرد و سه قربانی را هدف قرار داد. او بعداً بازداشت شد و مقامات می گویند در حال حاضر هیچ تهدیدی برای جامعه وجود ندارد.

با توجه به صفحه فیس بوک کلیسا، غروب پنجشنبه در کلیسا برنامه ریزی شده بود.

فرماندار آلاباما کی آیوی بیانیه ای در مورد تیراندازی مرگبار منتشر کرد:

همانطور که ما در مورد از دست دادن تکان دهنده و غم انگیز یک زندگی در St. در کلیسای اسقفی استفان در وستاویا، ما می خواهیم برای خانواده قربانی، مجروحان و کل جامعه کلیسا دعا کنیم. خوشحالم که می شنوم تیرانداز در بازداشت است. این هرگز نباید اتفاق بیفتد – در یک کلیسا، در یک فروشگاه، در شهر یا هر کجا. ما به نظارت دقیق اوضاع ادامه می دهیم

دولت کی آیوی

این یک داستان در حال توسعه است.

[ad_2]

Leave a reply