تیراندازی در خواربارفروشی می سی سی پی 1 کشته و 5 زخمی بر جای گذاشت

[ad_1]

لوئیس ویل، خانم. (AP) – در پی تیراندازی بعد از ظهر یکشنبه در مقابل یک فروشگاه مواد غذایی در لوئیزویل، می سی سی پی، یک نفر کشته و پنج نفر زخمی شدند.

به گزارش WTVA-TV، معاون پزشکی قانونی شهرستان وینستون، بلیک شیتس، قربانی فوت شده را دوونته مک میلیان، 23 ساله، اهل لوئیزویل شناسایی کرد که در بیمارستان جکسون اعلام شد که مرده است.

علاوه بر مک میلیان، دو نفر دیگر نیز با جراحات خطرناک به بیمارستان منتقل شدند. سه نفر به دلیل جراحات کمتر در جاهای دیگر تحت درمان قرار گرفتند. لوئیزویل در 95 مایلی (153 کیلومتری) شمال شرقی جکسون، پایتخت می سی سی پی واقع شده است.

شان هولدینس، رئیس پلیس لوئیزویل، به شبکه تلویزیونی WCBI-TV گفت که تیراندازی ممکن است شامل مظنونان متعددی باشد که گمان می‌رود برخی از آنها خردسال باشند. حداقل یک نفر عصر یکشنبه در بازداشت بود.

ویل هیل، شهردار لوئیزویل در بیانیه‌ای که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد، گفت که مجریان قانون به تحقیق در مورد این حادثه ادامه خواهند داد.

هیل نوشت: «تراژدی امروز ناشی از خشونت با اسلحه، من را، همانطور که مطمئنم شما، سرشار از احساسات است. ما به عنوان یک جامعه از نگرانی ها و اثرات مکرر خشونت با اسلحه، به ویژه تأثیر آن بر جوانان ما خسته شده ایم.»

[ad_2]

Leave a reply