تور کتاب دختر قهوه‌ای و پسر قهوه‌ای در جکسون متوقف می‌شود

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – تور ملی کتاب در موزه ای در کاپیتول سیتی در روز شنبه 14 مه آغاز شد.

تور کتاب فرش قرمز دختر و پسر قهوه ای قهوه ای در موزه کودکان می سی سی پی متوقف شد. دکتر پاملا گورلی میزبان این تور بود تا بر نویسندگان کودکان که اغلب به طرق مختلف کمتر معرفی می شوند، نور بتاباند.

Gurley با دیگر نویسندگان محلی همکاری کرد تا فرش قرمز مناسب برای بچه ها را به جکسون بیاورد تا به بچه ها مهارت های اجتماعی، اعتماد به نفس، ارزش خود، مثبت بودن بدن و هوش هیجانی را آموزش دهد.

این مراسم شامل کتابخوانی زنده، فعالیت های آموزشی و غذا بود.

گورلی گفت: “برای من مهم بود که سواد و هر چیزی که به آن گره خورده است را جشن بگیرم. هنر، موسیقی و علم وجود دارد. همه چیز واقعاً بخشی از سواد است. این رویداد آن را به شکلی بسیار جامع جشن می گیرد.”

نویسنده گفت: “این عالی است. کایدن بهترین دوست من است، بنابراین من دوست دارم او در کتاب من باشد. آنها در مورد خواندن هستند. شما آنها را بخوانید، می توانید آنها را بخوانید، می توانید هر کلمه ای را ببینید و باید آنها را به زبان بیاورید.” اریک کالینز جونیور

وقایع در جریان تور کتاب بر اهمیت نشان دادن اشکال مختلف سواد تأکید کردند. این رویدادها همچنین به والدین و بچه‌ها این فرصت را داد تا قفسه‌های کتاب خود را با شخصیت‌هایی که شبیه خودشان هستند پر کنند.

ایستگاه بعدی این تور در آتلانتا خواهد بود.

[ad_2]