تمرکز بر می سی سی پی: سعی کنید دنباله دار سبز را ببینید

[ad_1]

شهرستان رنکین، خانم. (WJTV) – اگر همین الان، در یک آسمان تاریک و صاف، در سرمای اولیه صبح شجاعت داشته باشیم، ممکن است بتوانیم چیزی را ببینیم که در 50000 سال آینده روی زمین دیده نشده است.

هرازگاهی یک دنباله دار از راه می رسد که ارزش آن را دارد که برای دیدن آن وقت بگذاریم. C/2022 E3 (ZTF) ممکن است آن دنباله دار باشد.

یک بار، جری بوون و من دنباله دار NEOWISE را دیدیم. برای من به اندازه کافی گریزان بود. این یکی ممکنه بیشتر باشه

من سعی می‌کنم با جری ماجراهای نجومی داشته باشم. او تجهیزات لازم برای یافتن، شناسایی و ضبط همه این موارد را دارد. و تلاش برای یافتن اشیاء فضایی می تواند بسیار خسته کننده باشد، حتی با برنامه ای که به شما نشان می دهد کجا را جستجو کنید.

به عنوان مثال، اولین باری که برای شناسایی NEOWISE راه اندازی کردیم، جری آن را با رایانه خود در نور اواخر بعد از ظهر درست زمانی که پشت یک بانک ابری غرق می شد، مشاهده کرد. نه انسان ها و نه دوربین های دوچشمی آنها نمی توانند از میان ابرها ببینند.

شب بعد خیلی بد نبود اما تا آنجا که فقط به آسمان نگاه کردم و آن را دیدم، هرگز برای من اتفاق نیفتاد. با این حال، تنظیم دوربین عکاسی من برای نوردهی طولانی، این کار را انجام داد.

دنباله‌داری که در حال حاضر وجود دارد تنها هر 50000 سال یکبار از زمین می‌گذرد.

شکار مبارک! امیدواریم این یکی قبل از پایان ژانویه تا سطوح قابل مشاهده روشن شود، زیرا در ماه فوریه به آسمان عصر و نیمکره جنوبی می لغزد و در نهایت به اعماق فضا بازمی گردد.

[ad_2]

Leave a reply