“تمام چیزی که می توانم صدا کنم خداست”: همسایگان شارکی کانتی قطعات را بعد از طوفان برمی دارند

[ad_1]

شارکی کانتی، خانم. (WJTV) – یک شهر کوچک در می سی سی پی یک روز پس از یک طوفان شدید در منطقه در حال جمع آوری قطعات است.

در جریان طوفان در شهرستان شارکی سه نفر و در شهرستان هیندز یک نفر مجروح شدند.

خانه ها، مدارس و وسایل شخصی در آنگویلا پراکنده بودند. رزی هال، یکی از ساکنان، هنگام وقوع طوفان در خانه بود.

«من خودم در خانه بودم. وقتی بیرون طوفان است نمی خوابم. من در خانه ام، روی مبل خودم بودم و صدای بلندی شنیدم. کیفم را روی دستم گذاشته بودم. رفته بودم برای دویدن. باد خیلی شدید، بوم بوم بوم. گفتم خدایا هال گفت تنها چیزی که می توانستم صدا کنم خدا، خدا، خدا بود.

ساکنان اکنون در اثر طوفان در معرض آب جوش هستند. کارگران عملیات پاکسازی و ترمیم منطقه را آغاز کرده اند. Boss Lady Food Crisis از دلتا، درباره فاجعه شنید و یک چرخ 18 چرخ پر از غذا، آب و پتو آورد تا به جامعه بدهد.

“می دانم که ممکن است کلیشه ای به نظر برسد. همین جا، در حال حاضر، از آنها می خواهم که ایمان خود را حفظ کنند، و ما از آن عبور خواهیم کرد. ما همه با هم قوی تر هستیم، و وقتی با هم بمانیم، اینگونه به نتیجه خواهیم رسید. از این طریق. مثل امروز، ما با نجات کودکان تماس گرفتیم. آنها غذا آوردند، آنها آب آوردند. جوامع اطراف و شهر بسیار حمایت کردند.”

شهردار گفت که خانواده ها قبل از تعطیلات بسیاری از اقلام خود را از دست دادند. او گفت که از هرگونه کمک مالی قدردانی خواهد شد. کسانی که مایل به اهدا هستند می توانند با تالار شهر آنگویلا به شماره (662) 873-4978 تماس بگیرند.

[ad_2]

Leave a reply