تماشا کنید: Jan. هدف 6 استماع، گره زدن ترامپ به آشوبگران است

[ad_1]

واشنگتن (NewsNation) – کمیته منتخب مجلس نمایندگان در مورد بررسی ژانویه. انتظار می‌رود که شورش ششم به بررسی روابط بین دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق و افراط‌گرایان راست افراطی که به ساختمان کنگره آمریکا یورش بردند، بپردازد.

چیزی که کمیته قصد دارد بعد از ظهر سه شنبه بررسی کند این است که آیا گروه های افراطی، از جمله پسران مغرور، حافظان سوگند و طرفداران QAnon که قبلا برای ترامپ تجمع کرده بودند، با متحدان کاخ سفید در ماه ژانویه هماهنگ شده اند یا خیر. 6. نگهبانان سوگند هرگونه طرحی برای حمله به کاپیتول را رد کرده اند.

این نماینده همچنین گفت که انتظار می رود این هیئت همچنین شهادت جدید پت سیپولونه، مشاور سابق کاخ سفید را که “از هر حرکت مهمی که ترامپ انجام می داد آگاه بود” برجسته کند. جیمی راسکین، D-Md.، که جلسه را رهبری خواهد کرد.

جلسه این هفته پس از آن برگزار می شود که کسیدی هاچینسون، دستیار سابق کاخ سفید، زیر سوگند ترامپ عصبانی که آگاهانه حامیان مسلح خود را به ساختمان کنگره فرستاد، گزارش های خیره کننده ای ارائه کرد. 6 و سپس از لغو سریع آنها با بروز خشونت امتناع کرد.

ترامپ گفته است که روایت کسیدی صحت ندارد. اما سیپولونه در جلسه خصوصی روز جمعه با شهادت قبلی تناقض نداشت. راسکین گفت که هیئت قصد داشت از “بسیاری” از شهادت سیپولون استفاده کند.

همچنین انتظار می‌رود که این پنل جلسه‌ای را در دسامبر برگزار کند. راسکین در آخر هفته به سی‌بی‌اس گفت که در 18 سال 2020، در کاخ سفید که رودی جولیانی و سیدنی پاول وکلای سابق ترامپ، مایکل فلین مشاور سابق امنیت ملی ترامپ و دیگران در آن ایده‌هایی را برای لغو نتایج انتخابات مطرح کردند.

این تنها جلسه استماع برای این هفته است، زیرا جزئیات جدید ظاهر می شود. جلسه استماع پیش بینی شده در ساعات اولیه روز پنجشنبه در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده است.

NewsNation جلسات استماع را در ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی پخش خواهد کرد. می توانید این جلسه را به صورت زنده در پخش کننده بالا تماشا کنید.

برای پوشش قبلی جلسات قبلی، اینجا را کلیک کنید.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply