تماشا کنید: بنیانگذاران سیاه‌پوست بزرگترین دستاوردهای خود را از همه‌گیری فاش می‌کنند

[ad_1]

دسترسی به سرمایه، افراد و منابع همچنان یک چالش بزرگ برای صاحبان مشاغل در جوامع سیاه پوست است.

چگونه آن را بدست آوریم؟ زواادی برایانت، رئیس درمانگاه مراقبت اطفال حاد، یک کلینیک در Sugar Land، تگزاس، در Mednax Services، یک ارائه دهنده خدمات پزشکی در Sunrise، فلوریدا، گفت: “معرفی داده نمی شود. فقط آن را بخواهید.” علاوه بر این، او گفت: “ما باید از منطقه راحتی خود خارج شویم و با تنها بودن روی میز مشکلی نداشته باشیم، زیرا در آن زمان است که می توانیم دیگران را بگیریم و آنها را روی میز بیاوریم.”

برایانت در یک شرکت اخیرا صحبت کرد. تالار شهر ملی کسب و کارهای کوچک در مورد مشاغل تحت مالکیت سیاهان، یک رویداد پانل پخش جریانی به رهبری تنشیا کار، موسس Blanc Media و سفید مجله مد. در حالی که او موافقت کرد، کار همچنین اظهار داشت که نشستن روی میز تجارت ضرب المثل کافی نیست.

کار، متصدی مجموعه All the Hats، گفت: “من میز خودم را نمی خواهم. من نمی خواهم خانه خود را بدون در بسازم.” شرکت‘s مقصد جدید برای زنان سیاه پوست کارآفرین “میز چیست؟ من به اتاق های دیگر در این خانه نیاز دارم. من به یک خانه کامل نیاز دارم.”

این پانل همچنین شامل کارآفرین سریالی کوین لوید، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل MYLE، یک شرکت نرم افزار سرگرمی و تجزیه و تحلیل داده در کلمبوس، اوهایو بود. و جنیفر مارتین، یکی از بنیانگذاران Pipsnacks، یک شرکت مواد غذایی در بروکلین، نیویورک. این گروه به طیف وسیعی از موضوعات، از جمله چالش‌های همه‌گیر و نابرابری‌هایی که بر جوامع آن‌ها تأثیر می‌گذارد، پرداختند و درباره نحوه محوری ایده‌ها و رویکرد آنها به حل مشکلات تبادل نظر کردند.

این گفتگو مملو از توصیه هایی برای کارآفرینانی بود که به دنبال ایجاد و رشد مشاغل انعطاف پذیر هستند. برای نکات برجسته از غذای اصلی، کلیپ های زیر را تماشا کنید.

در مورد اینکه چرا کارآفرینی می تواند تنها باشد – اما لازم نیست:

آنچه بنیانگذاران برای اولین بار واقعاً می توانند هنگام شروع یک تجارت انتظار داشته باشند:

چرا حتی باتجربه ترین بنیانگذاران در حال یادگیری در کار هستند:

[ad_2]