تماشای زنده: شهادت شاهدان در دادگاه قتل الکس مرداگ ادامه دارد

[ad_1]

فید زنده از محاکمه قتل الکس مرداگ را در بالا تماشا کنید. رایلی بنسون خبرنگار را دنبال کنید @realrileybenson در توییتر برای به روز رسانی از Walterboro. تیبرای پوشش کامل اخبار در ساعت های 16، 17 و 18 با خبر 2 تماس بگیرید. برای وبلاگ زنده به پایین بروید.

شهرستان کالتون، SC (WCBD) – دفاع از سه شنبه، جف کرافت، مامور ویژه بخش اجرای قانون کارولینای جنوبی (SLED)، دهمین شاهد در دادگاه قتل الکس مرداگ، بازجویی متقابل را آغاز خواهد کرد.

مرداو متهم به قتل همسرش مارگارت و کوچکترین پسرش پل در ملک خانوادگی آنها در ژوئن 2021 است.

محاکمه قتل الکس مردادو: خلاصه روز ششم

در جریان تحقیقات الکس مرداگ قرار بگیرید

روز دوشنبه، ملیندا ورلی، مامور ویژه SLED، شهادت خود را به پایان رساند. دفاع روند تحقیقات را هدف گرفت و ورلی اعتراف کرد که در برخی موارد اشتباهاتی صورت گرفته است.

در طول شهادت کرافت، دادستان ها ویدیوی دوربین بدن مردا را که تنها چند روز پس از قتل مصاحبه شده بود، معرفی کردند. آن ویدیو آنچه را که به نظر می‌رسید ناهماهنگی اولیه در داستان مردا بود، برجسته کرد.

دادستان کریتون واترز از شاهد جف کرافت، یک مامور ویژه ارشد SLED، سؤالاتی در مورد سلاح ها و مهمات جمع آوری شده از خانه الکس مرداو در جریان محاکمه مرداگ به جرم قتل در دادگاه شهرستان کولتون در دوشنبه، 30 ژانویه 2023 می پرسد. جاشوا بوچر/ایالت/پول

او در این مصاحبه به بازرسان گفت که آخرین باری که مگی و پل را دید زمانی بود که آنها شام خوردند. با این حال، هم دادستانی و هم دفاعی اذعان کرده‌اند که یک ویدیوی اسنپ‌چت که ظاهراً خانواده را در کنار هم در لانه‌ها نشان می‌دهد، حوالی ساعت 8:44 بعد از ظهر همان شب گرفته شده است، پس از آن که مورداگ ادعا کرد آخرین بار آنها را دیده است. این شواهد هنوز در دادگاه ارائه نشده است.

دادگاه در ساعت 9:30 صبح سه شنبه از سر گرفته می شود.


وبلاگ زنده محاکمه قتل الکس مردادو:

9:39 صبح – وکیل مدافع جیم گریفین بازجویی متقابل از مامور ویژه SLED جف کرافت را آغاز می کند. او در مورد نقش کرافت در این پرونده، جستجوی خانه و تحقیق درباره سلاح گرم می پرسد.

او می پرسد که آیا جستجو بخشی از حکم بازرسی بوده است؟ کرافت می‌گوید حکمی وجود داشت که قبلاً به دست آمده بود، اما جستجو با رضایت بود. گریفین می‌پرسد آیا کرافت می‌داند که این حکم همه‌جانبه بود و آنها می‌توانستند کل خانه را برای هر چیزی جستجو کنند. کرافت می گوید که روی اتاق اسلحه متمرکز شده بود. گریفین می پرسد که آیا کرافت کسی را می شناسد که به دنبال لباس های خونی باشد؟ کرافت می گوید که روی اتاق اسلحه متمرکز شده بود.

گریفین در مورد اسلحه و مهمات سوال می کند.

او می پرسد اگر اسلحه ها سلاح قتل نبودند، چرا اسلحه ها به عنوان مدرک معرفی شدند. او می پرسد که آیا SLED آن سلاح ها را آزمایش کرده و متوجه شده است که احتمالاً سلاح های قتل نیستند. کرافت می گوید که این گزارش را ندارد و نمی تواند به آن پاسخ دهد.

گریفین از کرافت می پرسد که آیا SLED تا به حال سلاح های قتل را پیدا کرده است؟ کرافت می گوید که او از آن آگاه نیست.

گریفین چند جعبه مهمات معرفی می کند و از کرافت در مورد تفاوت مهمات سربی و فولادی می پرسد. کرافت می گوید که فولاد برای پرندگان آبزی و سرب برای شکار روزمره – خرگوش، سنجاب، کبوتر و غیره استفاده می شود.

گریفین می پرسد که آیا کرافت مهمات پرندگان آبی را از ملک جمع آوری کرده است؟ کرافت می گوید نه. گریفین می پرسد که آیا کرافت در حین جستجوی خود، مهمات فولادی در اطراف موزل پیدا کرده است یا خیر. کرافت می گوید نه. گریفین می پرسد آیا کرافت می داند که تیری که پل را کشت، شلیک فولادی بوده است؟ کرافت می گوید که آگاه بوده است. گریفین می پرسد که آیا مهمات مشابهی در اطراف ملک پیدا شده است؟ کرافت می گوید نه.

گریفین در ادامه می پرسد که تلفن مگی چگونه قرار گرفته است. کرافت می‌گوید که جان ماروین مرداگ در یافتن آن از طریق Find my iPhone کمک کرده است. تلفن در چند صد متری خارج از ملک خانوادگی قرار داشت.


9:36 صبح – دادگاه در حال برگزاری است. دیک هارپوتلیان، وکیل مدافع، قبل از حضور هیئت منصفه، از منشی دادگاه، کلانتر شهرستان کولتون و همه طرف‌های درگیر خواست تا قدردانی تیمش را در پرونده ثبت کند. او گفت که پرونده‌های زیادی را در بسیاری از حوزه‌های قضایی رسیدگی کرده است و هرگز با ادب بیشتری با او برخورد نشده است. این احساس توسط دادستان نیز تکرار شد.

وصل بمون:دریافت هشدارهای خبری از این آزمایشی و تماشای آن در حال حرکت بابرنامه NEWS 2(آن را از اینجا دانلود کنید). شما همچنین می توانید مشترک شویدایمیل های روزانهبرای آخرین اخبار در مورد این آزمایش.[ad_2]

Leave a reply