تعقیب و گریز توسط پرل با تصادف در شهرستان هیندز به پایان می رسد

[ad_1]

پرل، خانم (WJTV) – پلیس پرل می گوید مردی پس از تعقیب و گریز در شهرستان هیندز در روز چهارشنبه 19 آوریل با اتهامات متعددی روبرو خواهد شد.

به گفته گرگ فلین با شهر مروارید، یک افسر کمی بعد از ساعت 18:00 بعد از ظهر در تقاطع بزرگراه 80 و بزرگراه 49 تلاش کرد تا یک وسیله نقلیه را متوقف کند، زیرا راننده و مسافر کمربند ایمنی نبسته بودند.

فلین گفت که راننده در 20 بین ایالتی به سمت غرب فرار کرد. به گفته پلیس، این وسیله نقلیه بین ایالتی 55 را به جنوب رساند و خودروی دیگری را در نزدیکی جاده التون به عقب برد.

مقامات گفتند که خودروی مظنون چندین بار واژگون شد و خودروی افسر نیز در این حادثه آسیب دید. نه تماشاچیان و نه کارمند مروارید آسیبی ندیدند.

فلین گفت که مظنون، جرد دی اوونز، 23 ساله، از مدیسون، از ناحیه سر آسیب دید و به مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی (UMMC) در جکسون منتقل شد. مسافر زن، اهل جکسون، آسیبی ندید و با قید وثیقه آزاد شد.

در بازرسی از خودروی اوونز، پلیس گفت که پودر کوکائین، ماری جوانا، مت آمفتامین، قرص اکستازی، خودکار تی اچ سی، سه اسلحه دستی و مقدار زیادی پول نقد پیدا کرد. پلیس اعلام کرد یکی از اسلحه ها سرقت شده است.

جیک ویندهام، شهردار پرل، گفت: «مایه تاسف است که این حادثه به یک تصادف خشن ختم شد و مظنون مجروح شد، اما او نباید می دوید. ما از اینکه این مواد مخدر و اسلحه های غیرقانونی از خیابان ها خارج شده اند، سپاسگزاریم. امیدواریم این جوان شفا پیدا کند و به اتهاماتش پاسخ دهد. ما از اینکه هیچ مصدوم دیگری نداشتیم، سپاسگزاریم.»

فلین گفت که وقتی اونز از بیمارستان مرخص شود، او به فرار، نگهداری به قصد توزیع و قاچاق مواد کنترل شده متهم خواهد شد.

کلانتری شهرستان هیندز در حال بررسی این حادثه است.

[ad_2]

Leave a reply