تعقیب زندانبان فراری از آلاباما در ایندیانا پایان یافت

[ad_1]

ایوانزویل، هند. (WEHT) – مقامات اجرای قانون روز دوشنبه اعلام کردند که تعقیب برای یک زندانی فراری آلاباما و افسر اصلاحات تحت تعقیب پایان یافته است.

مقامات آلاباما گفتند، مارشال های ایالات متحده کیسی وایت، 38 ساله، و ویکی وایت، 56 ساله، را در یک پیکاپ مشکی در ایوانسویل، ایندیانا، تعقیب کردند. ریک سینگلتون، کلانتر شهرستان لادردیل گفت که کیسی در حال رانندگی ماشین بود و ویکی یک مسافر بود. (در حالی که این دو نام خانوادگی یکسان دارند، با هم ارتباطی ندارند.)

کلانتر گفت که کیسی وایت در بازداشت بود و ویکی وایت برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

سینگلتون در مورد ویکی گفت: “ما امیدواریم که او از این وضعیت جان سالم به در ببرد.” کلانتر آلاباما در مورد میزان جراحات وی توضیح بیشتری نداد، اما مقامات ایندیانا گفتند که WHNT از Nexstar از یک شلیک گلوله خودساخته رنج می برد.

آنها در بیش از 200 مایلی بازداشتگاه شهرستان لادردیل دستگیر شدند.

پلیس می گوید که ویکی وایت در 29 آوریل به مرکز بازداشت شهرستان لادردیل در فلورانس، آلاباما رفت و به همکارانش گفت که کیسی وایت را برای ارزیابی ذهنی به دادگاه می برد. هنگامی که او بعد از ظهر به تلفن خود پاسخ نداد یا بازگشت، مقامات متوجه شدند که این جفت ناپدید شده اند.

مقامات در نهایت متوجه شدند که ارزیابی هرگز برنامه ریزی نشده است و گفتند که این فقط یک فحش است که به او اجازه می دهد بدون شک زندانی را دزدکی از زندان خارج کند. این کشف باعث تعقیب و گریز در سراسر کشور شد.

کیسی وایت در انتظار محاکمه در یک پرونده قتل بزرگ بود و ویکی وایت دستیار مدیر اصلاحات شهرستان لادردیل بود.

سینگلتون دوشنبه گفت: «شما گاهی اوقات مردم را نمی شناسید. “شما فکر می کنید که دارید و واقعا نمی دانید آنها چه کسانی هستند.”

مقامات آلاباما گفتند، اگر ویکی وایت به دلیل کمک به فرار یک زندانی مجرم شناخته شود، تا 10 سال زندان خواهد داشت.

پلیس می‌گوید پس از فرار، رزمناو پلیس مورد استفاده ویکی وایت را در منطقه‌ای نزدیک بازداشتگاه رها کرده است. یک خودروی شاسی بلند که توسط ویکی وایت خریداری شده بود، بعداً در روستایی تنسی توقیف شد.

اوایل روز دوشنبه، تصاویر نظارتی از مردی منطبق با توصیف کیسی وایت، از جمله یک خالکوبی بزرگ روی ساعد راستش، از یک کارواش در ایوانسویل منتشر شد. مارشال های ایالات متحده گفتند که بازرسان یکشنبه شب مطلع شدند که یک فورد F-150 مدل 2006 در کارواش کشف شده است.

به نظر می رسد مهر زمانی روی ویدیو 3 مه را به عنوان تاریخ نشان می دهد. در تصاویر نظارتی ارائه شده توسط مقامات، که در زیر آمده است، هیچ زن دیده نمی شود.

مدیر کارواش به WHNT گفت که زنی که شبیه ویکی وایت بود نیز آنجا بود و آنها یک وسیله نقلیه را رها کردند و سوار دیگری شدند.

با توجه به انتشار مارشال های ایالات متحده، بازرسان مشخص کردند که این وسیله نقلیه توسط ویکی وایت و کیسی وایت استفاده شده است.

بازرسان فدرال بر این باورند که آنها حداقل چندین ماه برای فرار برنامه ریزی کرده بودند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]