تشکر برت فاور از دنبال کنندگان پس از اتهامات اخیر

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – در ویدئویی که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد، برت فاور، مدافع تالار مشاهیر، بیانیه ای منتشر کرد و از دنبال کنندگان خود پس از “ادعاهای اخیر” تشکر کرد.

فاور امسال پس از گزارش‌هایی مبنی بر الهام‌بخش بودن حداقل 8 میلیون دلار از هزینه‌های نادرست رفاهی در می‌سی‌سی‌پی، در سرفصل خبرها قرار گرفت.

فاوره در ویدئوی فیس بوک از فالوورهایش تشکر کرد و بیان کرد که وفاداری آنها برای او چقدر است.

وی تصریح کرد: به من اعتماد کنید، حقیقت به مرور زمان آشکار خواهد شد، اما من مطمئنا از حمایت شما قدردانی می کنم.

مدافع سابق NFL به جرمی متهم نشده است، اما می سی سی پی تودی گزارش داد که او به بازپرداخت 1.1 میلیون دلار از دلارهای رفاهی که دریافت کرده بود، دستور داده شده است.

ماه گذشته، فاوره با فاکس نیوز درباره اتهامات وارده به او صحبت کرد.

فاور در بیانیه‌ای به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «من به‌طور ناعادلانه در رسانه‌ها لکه‌دار شده‌ام. من هیچ اشتباهی نکرده‌ام و زمان آن است که رکورد را درست کنم.»

می سی سی پی امروز گزارش داد که یکی از هزینه های رفاهی که فاور از آن الهام گرفته است، پرداخت 5 میلیون دلاری به دانشگاه می سی سی پی جنوبی (USM) که محل تحصیل او است، برای یک مرکز والیبال بود. برنامه ریزان این پروژه این ساختمان را “مرکز سلامتی” نامیدند و ادعا کردند که این ساختمان به خانواده های نیازمند در منطقه هاتسبورگ خدمات می دهد.

فاوره در اظهارات خود به فاکس نیوز گفت نمی دانسته که این پروژه با دلارهای رفاهی تامین شده است. او همچنین گفت که وکلای دادگستری این پروژه را قبل از تصویب بررسی کردند.

اخیراً رئیس هیئت امنای مؤسسات آموزش عالی گفته است که USM باید 5 میلیون دلار از وجوه رفاهی که برای ساخت استادیوم والیبال استفاده شده است، بازپرداخت کند.

[ad_2]

Leave a reply