تحقیقات جدید تأیید می کند که کارمندان جوان از کار از راه دور متنفرند. 5 روشی که رهبران می توانند آن را کمتر بد کنند

[ad_1]

هم کوهی از نظرسنجی‌ها و هم مقاومت کارکنان در برابر کارفرمایان که سعی می‌کنند آنها را به دفتر بازگردانند، به وضوح نشان می‌دهد که اکثر کارمندان برای انعطاف‌پذیری ارائه شده توسط کار از راه دور ارزش زیادی قائل هستند. اما حتی از همان ابتدای همه گیری همه گیر مشخص بود که یک استثنای بزرگ از این قانون وجود خواهد داشت: کارگران جوان.

همانطور که در ژوئیه 2020 پوشش داده بودم، کارشناسان قبلاً دست خود را فشار می دادند که کار از راه دور برای کارمندان Millennial و Gen Z وحشتناک است. بیرون از دفتر کار ممکن است نعمت بزرگی باشد زمانی که شما در حال دستکاری در یک حرفه و دو فرزند هستید، اما وقتی تازه شروع به کار می کنید، کار از خانه به معنای از دست دادن مشاوره، مربیگری و اجتماعی شدن حیاتی است.

“وقتی از راه دور کار می کنید، مربیگری خفه می شود زیرا هیچ یادگیری از طریق اسمز وجود ندارد. شما نمی توانید رفتار خود را بر اساس هم تیمی های موفق خود مدل کنید زیرا آنها را فقط در زوم و اسلک می بینید. هر فرآیندی که آنها برای رسیدن به نتایج خود استفاده می کنند مبهم است. به شما، “بنیانگذار شان بلاندا نوشت، و نگرانی های بسیاری را در آن زمان خلاصه کرد.

تایید شده است: جوانان واقعاً از کار از راه دور متنفرند.

داده‌های جدید Glassdoor نشان می‌دهد که بلاندا هوشیار بوده است. تجزیه و تحلیل اخیر نظرات کارآموزان را در مورد تجربیات آنها در دو سال گذشته بررسی کرد و نشان داد که ذکر کار از راه دور در این دوره به شدت افزایش یافته است و در سال 2020 385 درصد افزایش یافته است و سپس نسبت به سال گذشته اندکی کاهش یافته است.

و آیا کسانی که در اولین پله نردبان شغلی حرکت می کنند، از فرصتی برای کار از اتاق خواب های قدیمی دوران کودکی یا آپارتمان های مشترک تنگ هیجان زده شده اند؟ اصلا.

“احساس مثبت در تابستان 2020 (ژوئن-سپتامبر) به سرعت کاهش یافت، زیرا شرکت ها برای انطباق با دوره های کارآموزی از راه دور تلاش می کردند. آن تابستان، 58 درصد از کارآموزان در بررسی های خود به کار از راه دور اشاره منفی کردند. کارآموزان تابستانی 2021 هنوز تا حد زیادی از کارآموزی از راه دور ناامید بودند. Glassdoor گزارش می دهد، برنامه هایی که 70 درصد کارآموزانی که کار از راه دور را به طور منفی انجام می دهند – 39 درصد افزایش نسبت به رقم مشابه (50 درصد) در تابستان 2019 نشان می دهد.

خلاصه کردن این یک چالش نیست: کارآموزان از کار از راه دور متنفرند.

رهبران برای بهبود شرایط چه کاری می توانند انجام دهند؟

با توجه به سختی تلاش بسیاری از کارکنان ارشد و فنی برای حفظ انعطاف پذیری خود، بعید است که اکثر شرکت ها به حالت سنتی نه به پنج برگردند. بنابراین، رهبران چه کاری می توانند انجام دهند تا جوانترین کارمندان خود را تا حد امکان راضی نگه دارند؟ اینسایدر با تعدادی از کارشناسان صحبت کرد تا پیشنهاداتی را دریافت کند.

  • روند ورود خود را بهبود بخشید: اگر قرار است همه چیز به صورت آنلاین اتفاق بیفتد، بهتر است مطمئن شوید که تمام سیستم‌های فنی، ورود به سیستم و توضیح‌دهنده‌ها قبل از شروع کار یک کارمند جوان جدید، خوب هستند. اما این فقط حداقل است. تونی فرانا، مدیر خدمات شغلی در FlexJobs نیز به Insider تاکید کرد که فرآیند ورود شما باید “گرم و خوشایند” باشد.

  • آموزش آنلاین را راه اندازی کنید. بسیاری از شرکت‌ها تا به حال انجام عملیات روزانه را از راه دور انجام داده‌اند، اما تعداد کمتری از آنها متوجه شده‌اند که چگونه آموزش و توسعه شغلی را از راه دور ارائه دهند. و کارمندان جوان واقعاً به آموزش نیاز دارند و برای آنها ارزش قائل هستند. “آیا واقعاً آن را رسمی کرده‌اید، نوشته‌اید، برنامه‌ای ایجاد کرده‌اید؟ چگونه سایر اعضای تیم خود را در پرورش این استعداد فردی جوان مشارکت می‌دهید؟” آماندا آگوستین، کارشناس حرفه ای TopResume می پرسد.

  • ارائه مشاوره وقتی کارمندان جوان از راه دور کار می کنند، مربیگری یکی از بزرگترین ضررهاست. کارآموزان و استخدام‌های سطح ابتدایی خود را با فردی غیر از سرپرست خود تنظیم کنید که می‌توانند در مورد مسائل شغلی با او صحبت کنند.

  • بیش از حد ارتباط برقرار کنید. از جوانترین کارمندان خود بپرسید که چگونه ترجیح می دهند ارتباط برقرار کنند و سپس آنها را با اطلاعات بمباران کنید. به یاد داشته باشید، برخلاف همه قدیمی‌هایی که در ابتدای کار ما با مشاهده کردن آموختند، کسانی که از راه دور وارد نیروی کار می‌شوند تقریباً در همه چیز به آموزش صریح نیاز دارند.

  • فضایی برای معاشرت آنلاین ایجاد کنید. یک گپ نزدیک آتش زوم با مدیر عامل، یک کانال Slack برای شوخی های آبسردکن، یک شب بازی مجازی. ممکن است برای یافتن راه‌هایی برای اجتماعی‌تر کردن کارآموزی مجازی نیاز به خلاقیت داشته باشید، اما کارمندان جوان عمیقاً برای این فرصت‌ها برای برقراری ارتباط ارزش قائل هستند.

برای مشاوره بیشتر، مقاله کامل Insider را بررسی کنید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]