تجارت جکسون متهم به انکار اضافه کاری به کارگران است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – وزارت کار ایالات متحده 44280 دلار دستمزد عقب افتاده و خسارات مالی دو کارمند یک پیمانکار تحویل زمینی جکسون را جبران کرد. مقامات گفتند که این کسب و کار نتوانست غرامتی را به کارمندان برای کارهایی که در شبانه روز از خانه انجام می دادند، پرداخت کند.

بازرسان بخش دستمزد و ساعت این وزارتخانه دریافتند که شرکت داگلاس. – کار به عنوان تحویل سریع داگلاس – به کارمندان اجازه داد تا بدون پرداخت غرامت، بدون پرداخت غرامت، شبانه روز کار کنند، که این نقض قانون استانداردهای کار منصفانه است.

پس از انجام شیفت‌های معمولی و بیرون رفتن از ساعت، کارمندان به انجام کارهای مربوط به کار از خانه مانند پاسخ دادن به تماس‌های تلفنی، پیام‌ها و ایمیل‌های مشتریان، ارائه راهنمایی به رانندگان برای تحویل کالا و یافتن رانندگان جایگزین در هنگام خرابی وسایل نقلیه ادامه می‌دهند.

داگلاس اکسپرس علاوه بر عدم پرداخت حقوق به کارگران برای کار غیر ساعتی، یک و نیم زمان مقرر را به کارگران بدهکار بود زیرا کار غیر ساعتی از 40 ساعت در هفته فراتر رفت. این بخش همچنین کارفرما را به دلیل عدم ثبت ساعاتی که کارمندان پس از ترک محل کار فیزیکی خود در خانه کار می کردند، دارای تخلف ثبت نام کرده است.

این بیماری همه گیر خطوط بین خانه و محل کار را محو کرد زیرا ایمنی حکم می کند که برخی از شرکت ها به کارگران اجازه می دهند وظایف مربوط به شغل را از خانه خود انجام دهند، با این حال، کارفرمایان همچنان موظف هستند برای تمام ساعات کار کارگران، از جمله زمانی که آنها صرف کار کرده اند، غرامت بپردازند. آدری هال، مدیر منطقه Wage and Hour Division در جکسون، می سی سی پی گفت. از آنجایی که افراد بیشتری از سایت‌های تجارت الکترونیک برای خرید استفاده می‌کنند و تقاضاها برای شرکت‌های انبارداری، تدارکات و تحویل افزایش می‌یابد، کارفرمایان باید اطمینان حاصل کنند که به طور کامل از حقوق و مزایا کارگران تبعیت می‌کنند، صرف نظر از اینکه کار در کجا انجام می‌شود.»

شرکت داگلاس در سال 1958 تاسیس شد. یک پیمانکار تحویل زمینی است که لوازم اداری، مبلمان، داروها، قطعات خودرو، نوشیدنی ها، لوازم پزشکی و پست را تحویل می دهد. این شرکت دارای پنج شعبه در Tupelo، Batesville، Greenwood، Hattiesburg و Gulfport است.

[ad_2]

Leave a reply