بیسبال ایالت می سی سی پی از اسکات فاکسال جدا می شود

[ad_1]

استارکویل، خانم. (WJTV) – روز دوشنبه، کریس لمونیس، سرمربی ایالت می سی سی پی، اعلام کرد که برنامه بیسبال بولداگ و مربی توپ، اسکات فاکسال، از هم جدا شده اند و بلافاصله اجرایی می شود.

لمونیس گفت: «اگرچه این تصمیم دشواری است، زیرا احترام زیادی برای اسکات به عنوان یک فرد و مربی قائل هستم، اما به نفع برنامه ماست. من می‌خواهم از اسکات برای کمک‌هایش در ایالت می‌سی‌سی‌پی در پنج سال گذشته تشکر کنم و از همه چیزهایی که او به برنامه ما اختصاص داده است سپاسگزارم. او در طول مدت حضورش در اینجا نقش مهمی در کارکنان ما ایفا کرد، از جمله به ما کمک کرد تا در مسابقات قهرمانی سری جهانی کالج برنده شویم. من صمیمانه برای اسکات و خانواده اش آرزوی بهترین ها را برای آینده دارم.”

فاکسال در پنجمین سال حضورش در تیم بیسبال Diamond Dawgs بود. او در طول دوران حرفه ای خود 10 بار در مسابقات NCAA حضور داشته است. پس از قهرمانی کالج MSU در سال 2021، فاکسال افتخارات دستیار مربی سال را از انجمن مربیان بیسبال آمریکا کسب کرد.

لمونیس گفت: “ایالت می سی سی پی برنامه برتر بیسبال کالج است.” شکی نیست که انتظارات ما استاندارد طلایی این ورزش است. این همیشه صادق است و خواهد بود. هیچ کس از نتایج راضی نیست زیرا اخیراً یک عنوان ملی کسب کردیم. با شروع با من به عنوان رهبر برنامه، می توانم به شما اطمینان دهم که ما به کار، آماده سازی و رقابت تا حد امکان ادامه خواهیم داد تا محصولی را در زمین مسابقه قرار دهیم که مطابق با استاندارد بیسبال ایالت می سی سی پی باشد.”

[ad_2]

Leave a reply