بچه‌ها در رویداد ثبت‌نام JPS pre-k کوتاهی موی رایگان دریافت می‌کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – مدارس دولتی جکسون (JPS) در روز یکشنبه، 17 ژوئیه، میزبان برنامه رایگان ثبت نام کوتاهی مو و هدبند قبل از K در چند مدرسه در سراسر شهر بودند.

وقایع در دریاچه و کلید ابتدایی اتفاق افتاد. والدینی که فرزند خود را برای pre-k ثبت نام کردند، توانستند در برنامه تشویقی شرکت کنند.

آرایشگران و آرایشگران از اطراف منطقه متروی جکسون مدل موی رایگان و پروژه هدبند DIY را ارائه کردند و به دانش آموزان فرصتی دادند تا یک هدبند سفارشی به سبک شخصی خود ایجاد کنند.

بچه ها نه تنها کوتاهی مو یا هدبند دریافت کردند، بلکه با یک کتاب رایگان و محصولات مراقبت از مو نیز به خانه رفتند.

“خیلی مهم است. Pre-k پایه و اساس است. ما می خواهیم pre-k ما شروعی قوی داشته باشد. با شروع قوی آنها، ما یک پایه محکم ایجاد خواهیم کرد تا سال های آینده آنها بسیار پربار باشد. به این ترتیب آنها می توانند ادامه دهید و فارغ التحصیل شوید و در کالج عالی باشید.”

آنفرنی، که در این زمینه فعالیت می کند، گفت: “تقویت به سن بسیار مهمی به قبل از کودکی می رسد. من فکر می کنم این پایه و اساس زمانی است که بچه ها واقعاً زندگی را شروع می کنند، مثل اینکه در حال بیرون آمدن از اینجا در دنیا هستند. صادقانه بگویم، برای من، این به من عشق می بخشد.” یک آرایشگر

سازمان دهندگان این رویداد گفتند که JPS تا شروع سال تحصیلی میزبان رویدادهای مشابه در سراسر پایتخت خواهد بود تا والدین از آن استفاده کنند.

[ad_2]

Leave a reply