به یاد مایک لیچ: سرمربی محبوب فوتبال ایالت می سی سی پی به طور ناگهانی در سن 61 سالگی درگذشت

[ad_1]

ایالت می سی سی پی صبح سه شنبه اعلام کرد که مایک لیچ، سرمربی تیم فوتبال بولداگ، دوشنبه شب در سن 61 سالگی درگذشت.

لیچ که روز شنبه در تمرین فوتبال MSU بود و ظاهراً در یک جشن تعطیلات که شامل اعضای رسانه‌های محلی در عصر شنبه بود، روحیه خوبی داشت، پس از یک “مشکل سلامت شخصی” در خانه‌اش در روز یکشنبه به مرکز پزشکی دانشگاه می‌سی‌سی‌پی در جکسون منتقل شد. یکشنبه، بر اساس اعلامیه MSU.

لیچ در “وضعیت بحرانی” در UMMC باقی ماند، طبق آن اعلامیه که حوالی ساعت 3:00 بعد از ظهر یکشنبه منتشر شد، و دومین پست رسانه اجتماعی توسط MSU در حدود ساعت 10:00 صبح دوشنبه منتشر شد.

لیچ در سال 2022 سومین فصل خود را به عنوان سرمربی ایالت می سی سی پی می گذراند. او تیم را به رکورد کلی 8-4 رساند، که بیشترین پیروزی تیم از سال 2018 است، و این سیزدهمین حضور متوالی در بول در مدرسه رکورددار است.

MSU اخیراً Egg Bowl را با نتیجه 24-22 بر رقیب Ole Miss در روز شکرگزاری برد تا فصل عادی 2022 را به پایان برساند. بولداگ ها برای بازی ReliaQuest Bowl آماده می شدند که قرار است در 2 ژانویه ساعت 11:00 صبح مقابل ایلینوی برگزار شود.

ایالت می سی سی پی اعلام کرد که زک آرنت، هماهنگ کننده دفاعی، به عنوان سرمربی موقت برعهده گرفته است.

لیچ با حمله “حمله هوایی” خود، یک طرح تهاجمی سنگین که MSU نیز تحت رهبری لیچ اجرا کرده است، نام خود را در چشم انداز مربیگری فوتبال کالج به دست آورد.

بلیک لوین، مدیر ورزشی WJTV، داستان دوران مربیگری لیچ را به اشتراک می گذارد.

[ad_2]

Leave a reply