به گزارش خانواده، شوهر معلمی که در تیراندازی در مدرسه تگزاس کشته شد، جان باخت

[ad_1]

UVALDE، تگزاس (NEXSTAR) – بستگان گارسیا روز پنجشنبه گفتند، تنها دو روز پس از کشته شدن همسرش در تیراندازی دسته جمعی در مدرسه ابتدایی راب در Uvalde، تگزاس، جو گارسیا، شوهر معلم ایرما گارسیا، درگذشت.

ایرما گارسیا، 46 ساله، در میان 21 نفر کشته شده در جریان این حمله بود که روز سه شنبه در حدود 85 مایلی غرب سن آنتونیو اتفاق افتاد. از این قربانیان، 19 نفر دانش آموز حدود 10 سال بودند.

مرگ جو گارسیا اولین بار توسط برادرزاده ایرما گارسیا گزارش شد توییت کرد پنج شنبه:

“به شدت دلخراش است و با اندوه عمیق می گویم که جو گارسیا شوهر تیا ایرما من به دلیل اندوه درگذشت، من واقعاً در مورد احساسات همه ما احساس ناراحتی می کنم، لطفا برای خانواده ما دعا کنید، خدا به ما رحم کند. ، این آسان نیست.”

جان مارتینز، برادرزاده ایرما گارسیا

مارتینز پنجشنبه به ان بی سی نیوز گفت که پس از اطلاع از سقوط جو گارسیا در خانه اش پس از تحویل گل به یادبود همسرش، در ناباوری بود. هیوستون کرونیکل توضیح می دهد که این مرد دچار حمله قلبی شده است.

مارتینز به ان‌بی‌سی نیوز گفت: “وقتی به خانه رسید، بعد از اینکه با خانواده روی صندلی نشسته بود، بیش از سه دقیقه در خانه بود. او فقط به زمین افتاد.” “آنها سعی کردند فشرده سازی قفسه سینه را انجام دهند و هیچ چیزی جواب نداد. آمبولانس آمد و آنها نتوانستند، نتوانستند آنها را برگردانند.”

ایرما گارسیا معلم کلاس چهارم بود و به مدت 23 سال در راب ابتدایی تدریس کرد.

خانواده گارسیاس که 24 سال با هم ازدواج کردند، صاحب چهار فرزند شدند. در پی تیراندازی، یک GoFundMe برای خانواده گارسیا راه اندازی شد، علاوه بر این بودجه برای خانواده سایر قربانیان نیز در نظر گرفته شد.

GoFundMe دوم – ظاهراً از خانواده گارسیا نیز – اظهار داشت که جو گارسیا صبح پنجشنبه در پی یک “اورژانس پزشکی” درگذشت.

مقامات گزارش می دهند که همه دانش آموزان قربانی تیراندازی روز سه شنبه از همکلاسی های کلاس چهارم یک اتاق بودند.

اسامی این کودکان عبارتند از: نوای براوو، جکی کازارس، خوزه فلورس، الیانا گارسیا، اوزیه گارسیا، آمری جو گارزا، خاویر خاویر لوپز، آنبل رودریگز، لیلا سالازار، جیلا نیکول سیلگوئرو، جیس لوئانوس، مکنا میرگوئند، مایه رود تس ماری ماتا، آلیتیا رامیرز، الیهنا کروز تورس، الکساندریا آنیا روبیو و روجلیو تورس.

اوا میرلس چهل و چهار ساله نیز در این حمله کشته شد. میرلس، همسر و مادر، معلم کلاس چهارم بود و به مدت پنج سال با ایرما گارسیا تدریس کرد. میرلس به مدت 17 سال معلم بود. گزارش شده است که هر دو گارسیا و میرلس هنگام تلاش برای محافظت از دانش آموزان خود در برابر تیراندازی جان خود را از دست داده اند.

برادرزاده ایرما گارسیا روز پنجشنبه در توییتی درباره گارسیاها نوشت: نوشتن: “تیا ایرما و جو گارسیای من عزیزان دبیرستانی بودند و 4 کودک زیبا از خود به جای گذاشتند که سن آنها 23، 19، 15 سال و کوچکترین آنها فقط 13 سال سن داشت، هیچ کودکی نباید این را بگذراند، دلم برای آنها می سوزد. “

این یک داستان شکسته است و به روز خواهد شد.[ad_2]