“به معنای واقعی کلمه همه جا خون است”: دانش آموزان ویرجینیا سالن های مدرسه را غرق در خون می یابند

[ad_1]

هشدار: عکس های گرافیکی زیر.

ریچموند، وا. (WRIC) – دانش آموزان دبیرستان اجتماعی ریچموند صبح دوشنبه وارد راهروهای خونین شدند.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده با WRIC نشان می دهد که خون در اطراف راهروها، در راه پله ها و در فواره های آب پاشیده شده است.

پلیس ریچموند تأیید می کند که یک مهاجم به نام گارین پاپاس از وارنتون، ویرجینیا، حوالی ساعت 1 بامداد یکشنبه وارد دبیرستان شد.

مقامات می گویند که او شیشه ها را شکست، خود را مجروح کرد و سپس از بسیاری از مناطق مدرسه عبور کرد. این نفوذ باعث شد تا سیستم امنیتی مدرسه فعال شود و پس از گذشت 15 دقیقه از حادثه، امنیت شبانه به محل برسد. سپس پلیس ریچموند فراخوانده شد.

پاپاس دستگیر شد و تحت درمان پزشکی قرار گرفت و سپس به بیمارستان محلی منتقل شد و در آنجا به دلیل جراحات غیرتهدید کننده زندگی تحت درمان قرار گرفت. وی به اتهام تجاوز به اموال مدرسه و تخریب اموال متهم شده است.

با این حال، نگرانی والدین این است که تا صبح روز دوشنبه، مدرسه همچنان در وضعیت خطرناکی قرار داشت.

یک مادر ریچموند که دخترش به Community High می رود، گفت: “کودکان آسیب دیده اند.” آنها گفتند که بوی بسیار بدی می دهد زیرا دو روز آنجا بوده است.

او افزود: “فقط 200 کودک در مدرسه هستند، بنابراین من مطمئن نیستم که چرا آنها نتوانستند فضایی پیدا کنند تا همه را از این خون دور نگه دارند.”

او همچنین سوالاتی در مورد جدول زمانی ارتباطات مطرح کرد. این حادثه ساعت 1 بامداد یکشنبه رخ داد، اما تا ساعت 13:03 بعد از ظهر دوشنبه، چهار ساعت پس از روز مدرسه به والدین اطلاع داده نشد.

در بیانیه ای به خانواده ها، مدیر RCHS کنیا ماسنبرگ تأیید کرد که خون بلافاصله تمیز نشده است، و افزود که برخی از دانش آموزان و کارکنان شاهد “شواهدی از این حادثه پس از بازگشت به ساختمان صبح دوشنبه” بودند.

این بیانیه همچنین ادعا می کند که ساختمان مدرسه تا بعد از ظهر دوشنبه به طور کامل ایمن، تمیز و ضد عفونی شده است.

با این حال، مادر دیگری عکس‌هایی را از بعدازظهر سه‌شنبه به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد پاشیده شدن خون هنوز دیوارهای آجری و فواره‌های آب را پوشانده است.

سارا ابوبکر، سخنگوی مدارس دولتی ریچموند، گفت: «من از نگهبانان RCHS و سایر کارکنان به خاطر تلاش‌هایشان برای تضمین سریع محیطی امن، ایمن و پاک برای دانش‌آموزان دیروز سپاسگزارم. وی ادامه داد: متأسفانه پس از وقوع حادثه در روز یکشنبه، عملیات نظافت و ضدعفونی به پایان نرسید و برخی از دانش آموزان و کارکنان پس از بازگشت به ساختمان صبح دوشنبه، شواهد باقی مانده از این حادثه را مشاهده کردند. جامعه ی ما. “

ابوباکر افزود: “ارائه یک محیط آموزشی امن و مطمئن اولویت اصلی دبیرستان ریچموند و مدارس ریچموند پابلیس است و ما این حوادث را بسیار جدی می‌گیریم. پروتکل‌های امنیتی و نگهبانی خود را بررسی خواهیم کرد تا از یک محوطه امن و تمیز برای دانشگاه اطمینان حاصل کنیم. جامعه ی ما. “

[ad_2]