به زودی پس از شکست دادن A&M به فینال های سری کالج جهانی

[ad_1]

اوماها، نب. (AP) – دیوید سندلین تگزاس A&M را تا یک ران نگه داشت و رکورد 12 را در هفت اینینگ به دست آورد. پیروزی چهارشنبه

سونرز (45-22) در تلاش برای تکمیل یک بازی سافت بال-بیسبال، سه بازی متوالی را در میدان چارلز شواب با کمتر از چهار ران پیروز شده است و برای اولین قهرمانی ملی خود از سال 1994 بازی خواهند کرد.

حریف آنها در بهترین از سه فینال که از شنبه آغاز می شود، آرکانزاس یا می سی سی پی خواهد بود. قرار بود این دو تیم چهارشنبه شب به مصاف هم بروند که اوله میس برای صعود به یک برد و آرکانزاس به دو پیروزی نیاز داشت.

تگزاس A&M (44-20) در CWS زیر نظر مربی سال اول جیم شلوسناگل پس از 29 بر 27 به پایان رسید و تنها 9 بازی کنفرانس جنوب شرقی را برد و حتی برای مسابقات لیگ در سال 2021 واجد شرایط نشد.

Sooners پس از باخت دو سری از سه سری Big 12 اول خود و شروع 18-12، شبیه یک تیم مسابقات NCAA به نظر نمی رسید. آنها 27 از 37 برد، از جمله 12 از 14 را از پایان فصل عادی کسب کرده اند.

ساندلین (9-4) که اجازه 5 ضربه زد و یکی از آنها را در 100 زمین پیاده روی کرد، به طور موثر نیمه بیرونی صفحه را با یک لغزنده تیز و توپ سریع کار کرد.

او سه ضربه اولی که با آن روبرو شد، پنج ضربه از هشت تای اول و 10 ضربه از 20 ضربه اول را زد. او در اینینگ چهارم زمانی که دو ضربه اول به پایه رسیدند، با مشکل مواجه شد. او سپس تروی کلانچ، برت مینیچ و جردن تامپسون را در 12 زمین هوادار کرد.

استارتر تگزاس A&M رایان پراگر (1-4) در 2 1/3 اینینگ، چهار ران، سه به دست آورد، مجاز کرد. ژاکوب پالیش بقیه راه را رفت، سه ضربه و یک دوش را رها کرد و هشت ضربه را زد.

اگی ها که در بازی افتتاحیه خود در CWS روز جمعه 13-8 به OU باختند، تگزاس و نوتردام را شکست دادند و به فینال براکت رسیدند. اما آن‌ها نتوانستند مقابل ساندلین گل بزنند تا اینکه دیلن راک به سمت چپ وسط حرکت کرد و در موقعیت ششم قرار گرفت.

سپس سندلین شش ضربه آخری را که با آن روبرو شد بازنشسته کرد و بازی را به تروین مایکل نزدیکتر کرد تا هشتم را شروع کند.

Sooners در اولین بازی در چهارمین کروکس در مسابقات NCAA و نهمین فصل، 3-0 پیش افتادند و در سومین و پنجمین مسابقه تک دویدن را اضافه کردند. OU در بازی های CWS خود عقب نشینی نکرده است.

___

بیشتر ورزش های کالج AP: و[ad_2]

Leave a reply