به خاطر جابجایی کارمندان خود را رها نکنید و به جای آن این 5 کار را انجام دهید

[ad_1]

در جریان اخیر تماس با گروهی از روسای برخی از بزرگترین شرکت های جهان، موضوع شماره یک بیدار نگه داشتن آنها در شب جذب و حفظ استعدادهای بزرگ بود. این موضوعی است که شرکت‌ها در هر اندازه‌ای با آن دست و پنجه نرم می‌کنند از زمانی که همه‌گیری کووید-19 ابتدا زندگی ما و سپس بازار کار را مختل کرد. مدیران اجرایی در بحث استعفای بزرگ به میزبانی موسسه رشد، که بازوی تحقیقاتی ما است، شرکت کردند. رئیس یک بخش بزرگ محصولات مصرفی ابراز نگرانی می کند که محیط کار از راه دور جدید ارتباطات بین همکاران را ضعیف کرده است و در نتیجه برخی از اصطکاک را از تغییر شغل حذف کرده است.

من نگرانی را درک کردم، اما دیدگاه دیگری داشتم. اگرچه روابط قوی بین اعضای تیم برای تعامل و حفظ آنها حیاتی است، این فرض که این روابط به هم‌مکانی بودن بستگی دارد، افسانه‌ای است که نیاز به تخریب جدی دارد. که در رقابت در دنیای جدید کاراشاره می‌کنم که اگر اعضای تیم شما رفاقت چت‌های کولر آبی را از دست داده‌اند، پس چالش افزایش انسجام تیمی باید به‌طور مستمر و آگاهانه انجام شود. تحقیقات ما مجموعه‌ای از روش‌های با بازده بالا را برای ایجاد مجدد و تعمیق روابط همکاران – بدون توجه به اینکه در کجا واقع شده‌اند – شناسایی کرده است.

از پشتیبانی همتا به همتا و حرفه ای استفاده کنید.

کار Ferrazzi Greenlight با زیمنس و سایر شرکت‌ها نشان داده است که ورود موثر کارمندان جدید در 30 روز اول می‌تواند نرخ گردش مالی را تا 30 درصد در دو سال آینده کاهش دهد. سوار شدن باید طوری طراحی شود که فرهنگ حمایت همتا به همتا را تشویق کند. فرآیندهایی را برای تخصیص “غلاف های داخلی” در مورد استخدام های جدید تنظیم کنید، و سیستمی را برای غلاف ها نصب کنید تا در فرهنگ شرکت، شیوه ها و محصولات شرکت کند.

زمان جلسه را به همکاری اختصاص دهید.

یکی از راه‌های تزریق یادگیری به کارهای روزمره، استفاده از جلسات منظم کارکنان برای الهام بخشیدن به اعضای تیم برای تفکر خلاقانه در مورد چگونگی حل چالش‌های ضروری سازمانی است. از فرمت معمول اعلام حضور برای جلسات فراتر بروید و سؤالی را روی میز بگذارید تا همه به آن بپردازند. مردم وقتی با هم خلق می کنند به هم نزدیک تر می شوند.

مربیگری را برای تسریع نتایج تشویق کنید.

به اعضای تیم خود راهنمایی کنید که چگونه مربیان فعالی برای همتایان خود شوند. هنگامی که گروهی از مشاوران ارشد مریل لینچ یک شبکه محبوب رشد مشاوران همتا به همتا را برای ارائه مربیگری در بهترین شیوه‌های رشد بالا راه‌اندازی کردند، مریل متعاقباً افزایش شش برابری در نرخ خرید خانوارها را گزارش داد و رکوردهای بی‌سابقه‌ای را در درآمد و کسب درآمد ثبت کرد. درآمد خالص.

بر تعهد عاطفی و حمایت تاکید کنید.

نظرسنجی Workhuman در سال 2021 در مورد استعفای بزرگ نشان داد که کارمندانی که چک‌این هفتگی را از رهبران تیم دریافت می‌کنند، بیش از دو برابر بیشتر از افرادی که این کار را نمی‌کنند، در کار خود احساس اعتماد، تعلق، هدف و ارتباط دارند. با انجام چک‌این سریع هفتگی شخصی و حرفه‌ای با هر یک از اعضای تیم، مثالی بزنید و برای شام‌های گهگاهی وقت بگذارید.

فعالیت های همتا به همتا را به عنوان کمک به تیم جشن بگیرید.

هر جلسه را با یک «دایره سپاسگزاری» به پایان برسانید، که در آن همه به طور خلاصه می گویند برای چه چیزی سپاسگزار هستند، یا برای جشن گرفتن از فردی در هفته. نظرسنجی Workhuman نشان داد که سپاسگزاران و دریافت کنندگان قدردانی به مراتب بیشتر موافق هستند که رهبری از آنها قدردانی می کند و به طور مشابه در کار احساس معنا، هدف و شادی می کنند.

رهبران میزگرد ما می‌دانند که شرایط استعفای بزرگ ممکن است پیچیده باشد، اما اگر آنها بر اعمال نفوذ افراد خود برای حمایت، رشد و توسعه همتایان خود تمرکز کنند، سازمان‌های خود را چسبناک‌تر خواهند کرد.

از شماره مارس / آوریل 2022 شرکت مجله

[ad_2]