بهیار سابق به دلیل تجاوز جنسی در کلینیک های می سی سی پی محکوم شد

[ad_1]

پاسکاگولا، خانم (AP) – یک امدادگر سابق می سی سی پی به 40 سال زندان بدون آزادی مشروط محکوم شد، چند هفته پس از اعتراف او به تجاوز جنسی به بیماران در آمبولانس ها هنگام انتقال آنها به بیمارستان.

به گزارش سان هرالد، جیمز لاول والی، 57 ساله، اهل لیکس‌ویل، روز دوشنبه در جلسه دادگاه خود از قربانیان خود عذرخواهی کرد.

در حالی که زنان و برخی از بستگانشان در دادگاه گریه می کردند، والی گفت: «از شما می خواهم، التماس می کنم که مرا ببخشید.

رابرت کربس، قاضی بخش، گفت که او تحت تأثیر عذرخواهی والی قرار نگرفته است.

آنجل مایرز مک ایلرات، دادستان منطقه روز دوشنبه گفت: «او باید در اواخر دهه 90 زندگی خود باشد تا اینکه واجد شرایط خروج از خانه شود.

والی در 9 ماه مه به سه فقره جنایت جنسی و دو اتهام دست زدن به کودک برای اهداف شهوانی اعتراف کرد.

McIlrath گفت که والی بین سال‌های 2016 و 2019 در حالی که به عنوان یک امدادگر معتبر برای آمبولانس ASAP کار می‌کرد، مرتکب این جنایات شد. این شرکت به بیماران در آلاباما و می سی سی پی خدمات می دهد و او را اخراج کرد.

سوابق دادگاه نشان می‌دهد که هر بار که حملات در آمبولانس رخ می‌دهد، والی در عقب بود، رانندگان آمبولانس کاری برای مداخله انجام نمی‌دهند و آنها اطلاع از حملات را انکار می‌کنند.

کربس روز دوشنبه به قربانیان گفت که متاسف است که برخی از افسران مجری قانون یا سایرین در سیستم عدالت کیفری با تردید مواجه شده اند.

قاضی گفت: «عذرخواهی می کنم که شما را باور نکردند.

والی قبل از دستگیری سابقه جنایی نداشت.

در هر پرونده جنایی، قربانیان به عنوان آسیب‌پذیر توصیف می‌شوند، زیرا زمانی که والی به آن‌ها حمله کرد، شرایط پزشکی داشتند که نیاز به مراقبت‌های اضطراری داشت. مک ایلراث گفت که والی در سال 2018 در آمبولانس به یک بیمار باردار تجاوز کرد که او را به بیمارستان می بردند و این زن چند ساعت بعد سقط جنین داشت.

جزئیات بیشتر در دعاوی مدنی از طرف حداقل بزرگسالانی که می‌گفتند والی در طول سفرهای اضطراری به بیمارستان‌های جنوب می‌سی‌سی‌پی به آنها حمله کرده بود، فاش شد. پرونده های مدنی حل و فصل شده و رد شده است.

[ad_2]

Leave a reply