بلیط 4 میلیون دلاری مگا میلیون در Byram فروخته شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یک بلیط 4 میلیون دلاری Mega Millions در Byram فروخته شد که بازیکن 1.00 دلار اضافی برای گزینه Megaplier در قرعه کشی سه شنبه شب خرج کرد.

اعداد برنده Mega Millions از قرعه کشی 25-29-33-41-44 با Mega Ball 18 و Megaplier از 4 بودند. جکپات Mega Millions همچنان به 940 میلیون دلار برای جمعه 6 ژانویه با تخمین تخمین زده می شود. ارزش نقدی 483.5 میلیون دلار.

تطبیق هر پنج عدد برنده توپ سفید، اما نه مگا توپ، معمولاً یک میلیون دلار ارزش دارد. با این حال، بازیکن ویژگی بازی Megaplier را خریداری کرد که بسته به تعداد قرعه کشی، بردها را از دو تا پنج برابر می کند. شماره مگاپلیر 4 بود. بلیط در بایرام شورون خریداری شد.

جف هویت، رئیس MLC گفت: “ما از دیدن چنین پیروزی بزرگی در می سی سی پی هیجان زده هستیم.” هفته گذشته ما یک برنده 1 میلیون دلاری مگا میلیون از Moss Point داشتیم. برنده قرعه کشی دیشب بزرگترین مبلغی است که از زمان شروع قرعه کشی می سی سی پی در نوامبر 2019 به دست آمده است. خرج کردن دلار اضافی برای گزینه Megaplier واقعاً برای این بازیکن نتیجه داد و برد 1 میلیون دلاری او را چهار برابر کرد و به 4 میلیون دلار رساند.

خرده فروش لاتاری که بلیط برنده را فروخته است، واجد شرایط دریافت 5000 دلار است.

برنده 180 روز از تاریخ قرعه کشی فرصت دارد تا جایزه خود را دریافت کند، که باید در دفتر مرکزی MLC در فلوود انجام شود.

جکپات پاوربال چهارشنبه شب تا 291 میلیون دلار تخمین زده می شود که ارزش نقدی آن 147.9 میلیون دلار است. جکپات می سی سی پی Match 5 برای پنجشنبه 5 ژانویه تا 225000 دلار تخمین زده می شود.

[ad_2]

Leave a reply