بلایت، تخلیه غیرقانونی در محله های جکسون ادامه دارد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – مردم جکسون از مقامات شهر درخواست می کنند تا به مبارزه با بلایت رو به رشد و تخلیه غیرقانونی کمک کنند.

نصب انبوه زباله و آشغال هیلدا درایو را پوشانده است. مبلمان شکسته، تشک، لباس های کهنه و حتی لاشه حیوانات در حال تجزیه به طور غیرقانونی در جاده ها ریخته می شود.

ترنس برنز، که در جکسون زندگی می کند، گفت: “این فقط یک موقعیت ترسناک است که بدانید ما یک جاده عمومی داریم که به دلیل انبوه زباله هایی که مردم اینجا گذاشته اند، قابل دسترسی نیست.”

اگرچه جاده کاملا صعب العبور است، اما جاده همچنان باز است و خطر بزرگی برای رانندگانی است که ممکن است ندانند چه چیزی در پیش است.

برنز گفت: «اگر من رانندگی می‌کردم و جی‌پی‌اس مرا از اینجا می‌برد، می‌خواستم بدانم که اگر در آن جاده قرار بگیرم چه کار می‌کنم و چه کسی می‌تواند مرا به اینجا نجات دهد؟»

برنز می‌گوید که بارها این تخلیه غیرقانونی را به شهر گزارش کرده است، اما کار چندانی انجام نشده است.

برنز گفت: «اگر قرار است مالیات جاده‌هایمان را بپردازیم، آنها باید از ما مراقبت کنند.

آنجلیک لی، عضو شورای شهر بخش 2، سه پاکسازی جداگانه در هیلدا درایو ترتیب داده است، اما می‌گوید برای جلوگیری از تخلیه غیرقانونی باید کارهای بیشتری انجام شود.

«به محض اینکه تمیز می کنیم، خیابان دوباره پر از زباله های بزرگ و زباله می شود. بارها درخواست کرده ایم که برای جلوگیری از تخلیه غیرقانونی این خیابان مسدود شود. من و شهر با کانتی هیندز کار می کنیم تا روشنایی و چراغ های آبی بیشتری در آن منطقه داشته باشیم.”

اگرچه کمپین شهردار به سطل زباله جکسون را متوقف کنید آخر هفته گذشته رسما راه اندازی شد، اما تخلیه غیرقانونی نیز یکی از نگرانی های بزرگ برای افرادی است که وردین به جکسون اضافه شده اند.

ارنست اسمیت، که رئیس انجمن خانه افزودنی وردین است، گفت: “هر بار که می آیم، مجموعه متفاوتی از لاستیک ها وجود دارد.”

همسایه ها می گویند صدها لاستیک در محل یک خانه سوخته در خیابان هیوم و خیابان بیلی ریخته شده است.

شهر در ماه ژانویه برخی از لاستیک ها را برداشت اما هرگز برای تمیز کردن بقیه بازنگشت. اکنون همسایه ها می گویند لاستیک های بیشتری ریخته می شود.

“من در قلبم باور دارم که اگر آن را به طور کامل تمیز کنند، بیشتر از این نمی‌ریزند.”

WJTV 12 News با شهرداری تماس گرفته و منتظر پاسخ در مورد این موضوع است.

لی می گوید که او در تلاش است تا یک پاکسازی هیلدا درایو را در اواخر این هفته سازماندهی کند.

[ad_2]

Leave a reply