بر اساس یک مطالعه جدید بزرگ، اینها ویژگی های شخصیتی میلیونرهای خودساخته است.

[ad_1]

بیش از نیمی از آمریکایی ها به نظرسنجی ها می گویند که برای آنها ثروتمند شدن بسیار یا تا حدودی مهم است. این میلیونرهای مشتاق چگونه باید این هدف محبوب را دنبال کنند؟

البته راه‌های زیادی برای رسیدن به ثروت وجود دارد (از جمله آماده‌باش کم تلاش: آن را به ارث ببرید)، اما با این وجود، مهارت‌های خاصی مانند فناوری با ارزش و دانش مالی وجود دارد که به نظر می‌رسد با ثروت مرتبط است. ممکن است بخواهید آنها را به دست آورید. یا ممکن است در مورد عادات شخصی افراد بسیار ثروتمند مطالعه کنید.

اما این یک بخش بزرگ از پازل را از دست می دهد. شخصیتی که برای ثروتمند شدن لازم است چطور؟ آیا مجموعه خاصی از ویژگی های درونی وجود دارد که احتمال ثروتمند شدن شما را افزایش می دهد؟ بسیاری از محققین آماتور مصاحبه‌ها را بررسی کرده‌اند و غول‌های کسب‌وکار را آزار می‌دهند تا این را بفهمند، اما به لطف یک مطالعه جدید جدید که اخیراً در ارتباطات علوم انسانی و اجتماعی منتشر شده است، اکنون پاسخ بسیار علمی‌تری برای این سؤال داریم.

چگونه میلیونرهای خودساخته در Big 5 امتیاز می گیرند.

تیم آلمانی داده‌های نظرسنجی دقیق بیش از 20000 نفر از همشهریان خود را بررسی کردند و به طور خاص به ارزش خالص فردی و نحوه امتیازدهی پاسخ‌دهندگان در ارزیابی‌هایی که روانشناسان 5 ویژگی شخصیتی بزرگ می‌نامند، نگاه کردند.

این تنها چارچوب علمی معتبر برای ارزیابی شخصیت است و بررسی می‌کند که چگونه افراد در پنج معیار قرار می‌گیرند: درون‌گرایی/برون‌گرایی، گشودگی به تجربه‌های جدید، موافق بودن (در اصل چقدر خوب و مردم پسند هستید)، وظیفه‌شناسی، و روان رنجورخویی (چقدر از نظر عاطفی پایدار هستند. یا مستعد نوسانات احساسات منفی هستید).

شما می‌توانید کل مطالعه را در اینجا بخوانید، اما در اینجا مهم‌ترین نتیجه از نوشته‌های انجمن روان‌شناسی بریتانیا از نتایج است: «تیم دریافت که شرکت‌کنندگان ثروتمند [those with an individual net worth of more than one million euros] دارای مشخصات شخصیتی متمایز از شرکت کنندگان غیر ثروتمند بودند: آنها تمایل به تحمل ریسک بیشتری داشتند و بازتر، برونگراتر و وظیفه شناس تر بودند، اما کمتر روان رنجور بودند. از نظر آماری معنی دار است.

این مشخصات شخصیتی شامل برون گرایی بالا، وظیفه شناسی، گشودگی، تحمل ریسک و ثبات عاطفی در میان میلیونرهای خودساخته بیشتر از افرادی بود که پول خود را به ارث برده بودند، اما نشان نمی دهد که این ویژگی های شخصیتی به جای ثروت، منجر به رشد افراد می شود. این ویژگی های شخصیتی این واقعیت که این تیپ شخصیتی در بین افراد خوداشتغال اما نه ثروتمند نیز کمی رایجتر بود، این مورد را تقویت می کند که نوعی کارآفرینی را که احتمالاً ثروت ایجاد می کند، هدایت می کند.

شخصیت شما باید شکل بگیرد.

بسیاری از این به عنوان یک شوک بزرگ نیست. اگر آنچه را که می گویید انجام ندهید (وجدان کاری)، بعید است که در کسب درآمد موفق شوید. همچنین این که اجتماعی و دوستانه بودن به شما کمک می کند تا پیشرفت کنید، شوکه کننده نیست. دنیا بر اساس روابط پیش می رود. به همین ترتیب، مطالعات انجام شده به چندین دهه به طور مداوم نشان می دهد که گشودگی به چیزهای جدید به شدت با خلاقیت و هوش (و حتی پیری کندتر) مرتبط است. پس چرا نه ثروت؟

اما در حالی که تیپ شخصیتی که به احتمال زیاد منجر به ثروت های خودساخته می شود ممکن است شوک بزرگی نباشد، ممکن است برای برخی تعجب آور باشد که این فقط یک چیز بی اهمیت یا یک توپ کریستالی نیست. بر خلاف تصور بسیاری از مردم، شخصیت سرنوشت نیست. در حالی که مطمئناً یک مؤلفه ژنتیکی سنگین در شخصیت وجود دارد، علم نشان می دهد که هنوز هم می تواند به طور چشمگیری در طول عمر ما و در پاسخ به خواسته های زندگی ما تغییر کند. حتی یک مطالعه اخیر نشان داد که شما می توانید آگاهانه شخصیت خود را در عرض چند هفته با انجام فعالیت های ساده برای آموزش ویژگی هدف تغییر دهید.

بنابراین، اگر شما جزو نیمی از آمریکایی‌هایی هستید که قصد ثروتمند شدن را دارند، نه تنها بدانید که اینها محتمل‌ترین ویژگی‌هایی هستند که شما را به مقصد می‌رسانند، بلکه بدانید، اگر بخواهید، می‌توانید شخصیت خود را طوری شکل دهید که بیشتر شبیه شخصیت باشد. اغلب توسط میلیونرهای خودساخته به اشتراک گذاشته می شود.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]