برخی از کارگران احساس می کنند شهر و گزینه های حمل و نقل آنها ناامن است. چه کاری می توانید برای کمک انجام دهید

[ad_1]

آنچه تیراندازی در سیستم متروی شهر نیویورک در صبح روز سه شنبه به وفور روشن کرد: هیچ کارفرمایی نمی تواند ایمنی کارگران را تضمین کند. اما کارمندان تضمین می خواهند – به ویژه زمانی که کارفرمایان شروع به فراخوانی مجدد آنها به دفتر می کنند.

یکی از کارگران ناشناس که در نظرسنجی مارس Morning Consult مورد بررسی قرار گرفت، گفت: «برای وادار کردن مردم به بازگشت به دفتر، ایمنی باید اولویت اول باشد. من باید در رفت و آمد احساس امنیت داشته باشم. باید در راه رفتن احساس امنیت کنم.

این نظرسنجی که در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس انجام شد – خیلی قبل از اینکه یک مرد مسلح در محله سان ست پارک بروکلین در ساعات شلوغی صبح روز 12 آوریل، بمب های دودزا پرتاب کند و به قطار مترو شلیک کند – حدود 9400 بزرگسال شاغل در شهر نیویورک را مورد بررسی قرار دادند. . تیم مشاوره مورنینگ مستقر در واشنگتن دی سی این نظرسنجی را از طرف شراکت برای شهر نیویورک انجام داد، یک سازمان غیرانتفاعی که مشارکت بین مشاغل و دولت را ایجاد می کند.

نظر این کارگر ناشناس از نظرسنجی Morning Consult نتیجه مستقیم افزایش نرخ جرم و جنایت در شهرهای کشور است، جایی که کارگران معمولاً برای رسیدن به محل کار باید در سیستم های حمل و نقل عمومی رفت و آمد کنند. داده های منتشر شده در ژانویه از شورای عدالت کیفری، یک اندیشکده غیر حزبی مستقر در واشنگتن دی سی که بر سیاست عدالت کیفری متمرکز است، نشان می دهد که تعداد قتل ها در شهرهای بزرگ ایالات متحده در سال 2021، هرچند با سرعت کمتری، افزایش یافته است. میزان قتل در سال 2020، نرخ قتل در سال 2021 پنج درصد افزایش یافته است. این گزارش همچنین افزایش تک رقمی را در حملات اسلحه، نرخ سرقت و تجاوزات تشدید کننده نیز نشان می دهد.

نظرسنجی اخیر گالوپ نشان داد که نگرانی ها در مورد جرم و جنایت در ایالات متحده به سطوحی رسیده است که از سال 2016 به این میزان نبوده است، به طوری که 53 درصد از آمریکایی ها نگرانی “بسیار” در مورد جرم و جنایت را ابراز کردند در حالی که 27 درصد دیگر از آمریکایی ها نگران “مقدار منصفانه” هستند. “

برای دیدگاه، جرم و جنایت در شهر نیویورک به هیچ وجه به چیزی نزدیک نیست که سیب بزرگ در دهه های 1970 و 1980 “شهر ترس” لقب گرفت. بر اساس داده‌های اداره پلیس نیویورک، هنوز میزان خشونت با اسلحه، گزارش‌های تجاوز جنسی و سرقت‌های بزرگ در مقایسه با سال‌های گذشته در شهر نیویورک بالاتر است.

اما نقشی برای مشاغلی وجود دارد که می خواهند به بهبود شهرهای خود کمک کنند: اولین قدم به مشارکت خلاصه می شود.

نظرسنجی Morning Consult توصیه می‌کند که کارگران معتقدند که کارفرمای آنها باید شخصیت‌های عمومی را در انجام اقداماتی برای کمک به مبارزه با جرم و جنایت و حفظ امنیت شهر خود پاسخگو نگه دارد. یکی از نمونه‌هایی که گزارش به آن اشاره می‌کند، تشویق کارفرمایان به صحبت با مقامات منتخب در مورد اهمیت ایمنی کارکنان است.

استفاده از پلتفرم شرکت برای حمایت از طرح‌های ایمنی، بحث در مورد سطح جرم، بی خانمانی و بیماری روانی راه دیگری است که کارفرمایان می‌توانند به تأثیرگذاری و شکل‌دهی سیاست‌ها کمک کنند. و البته گفتگوهای پولی: کمک مالی به سازمان هایی که به جمعیت های آسیب پذیر کمک می کنند، حمایت می کنند و سیاست های بعدی را نیز راه دیگری است که باید در نظر گرفت.

[ad_2]