برت فاور درباره رسوایی رفاهی: من هیچ اشتباهی نکرده‌ام

[ad_1]

برت فاور، مدافع تالار مشاهیر، که به یکی از چهره‌های اصلی رسوایی رفاهی می‌سی‌سی‌پی تبدیل شده است، روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای به فاکس نیوز سکوت چند ماهه خود را شکست.

فاور یکی از سوژه‌های می‌سی‌سی‌پی امروز و گزارش‌های ملی در سال جاری به دلیل الهام‌بخش بودن حداقل 8 میلیون دلار از هزینه‌های نادرست رفاهی بوده است. در حالی که کوارتربک سابق به جرمی متهم نشده است، به او دستور داده شد که 1.1 میلیون دلار از دلارهای رفاهی دریافتی خود را بازپرداخت کند.

در اوایل این ماه، فاور، وکیل ترامپ در کاخ سفید، اریک هرشمان را به عنوان مشاور اصلی خود استخدام کرد. و در هفته‌های اخیر، چندین اسپانسر ظاهراً از تالار مشاهیر و بومی میسی‌سیپی فاصله گرفته‌اند.

فاور در بیانیه‌ای به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «من به‌طور ناعادلانه در رسانه‌ها لکه‌دار شده‌ام. من هیچ اشتباهی نکرده‌ام و زمان آن است که رکورد را درست کنم.»

از جمله هزینه‌های رفاهی که فاور الهام گرفته بود، پرداخت 5 میلیون دلاری به دانشگاه می‌سی‌سی‌پی جنوبی، دانشگاه او، برای یک مرکز والیبال بود. برنامه ریزان این پروژه این ساختمان را “مرکز سلامتی” نامیدند و ادعا کردند که این ساختمان به خانواده های نیازمند در منطقه هتیسبرگ خدمات می دهد.

وقتی می سی سی پی امروز در سال 2020 از فاوره پرسید که آیا در مورد مرکز والیبال با فرماندار وقت صحبت کرده است یا خیر. فیل برایانت، که بر سازمان رفاه دولتی نظارت داشت، فاور گفت: “نه.” اما پیام‌های متنی که اوایل سال جاری کشف شد و در تحقیقات «The Backchannel» در می‌سی‌سی‌پی امروز منتشر شد، نشان می‌دهد که فاور چندین گفتگو با برایانت درباره این پروژه داشته است.

فاوره در بیانیه این هفته خود به فاکس نیوز گفت که نمی دانسته است که این پروژه با دلارهای رفاهی تامین شده است و وکلای دادگستری پروژه را قبل از تایید بررسی کردند. اما او در این بیانیه تصدیق کرد که بودجه از سوی دولت تامین شده است، و اعتراف کرد که از مرکز آموزش جامعه می سی سی پی، غیرانتفاعی که بسیاری از هزینه های نادرست را تسهیل می کرد، پول گرفته است و آن را “خیریه” نامید.

فاور گفت: «هیچ کس هرگز به من نگفت و من نمی دانستم که وجوه تعیین شده برای دریافت کنندگان رفاه به دانشگاه یا من می رود. “من سعی کردم به دانشگاه دولتی خود USM، دانشگاه دولتی می سی سی پی، کمک کنم تا برای یک مرکز سلامتی بودجه جمع آوری کند. هدف من بهبود امکانات ورزشی در دانشگاهم بوده و خواهد بود.

«سازمان‌های ایالتی وجوه را در اختیار خیریه نانسی نیو، مرکز آموزش جامعه می‌سی‌سی‌پی قرار دادند، که سپس وجوه را در اختیار دانشگاه قرار داد، همه با آگاهی کامل و تأیید سایر سازمان‌های دولتی، از جمله مؤسسه آموزش عالی سراسری، فرمانداری. دفتر و دادستانی کل».

می‌سی‌سی‌پی تودی و سایر رسانه‌ها برای سال‌ها این واقعیت را گزارش کرده‌اند که دفتر دادستان کل و هیئت موسسات آموزش عالی توافقنامه مرکز سلامتی را تأیید کرده‌اند.

بیشتر بخوانید: “تو گردنت را به خاطر من گیر کردی”: برت فاور از شهرت و لطف استفاده کرد تا دلارهای رفاهی را جذب کند

فاور جدا از مرکز والیبال USM، همچنین درخواست کرد و بودجه رفاهی را برای راه اندازی یک شرکت دارویی به نام Prevacus دریافت کرد، که ظاهراً هدف آن توسعه داروهایی بود که از ضربه مغزی جلوگیری می کرد. بیانیه فاور در این هفته به فاکس نیوز اشاره ای به این جنبه از رسوایی رفاهی نداشت.

در حالی که فاور قبلاً گفته بود که نمی‌دانست بودجه دریافتی از برنامه‌ای است که قرار است به فقرا کمک کند، پیام‌های متنی منتشر شده در تحقیقات “The Backchannel” ما نشان می‌دهد که او می‌دانست که با کمک‌های دولتی سروکار دارد. فاور به جرمی در این طرح متهم نشده است و از مصاحبه با می سی سی پی امروز خودداری کرده است.

در سال 2020، فاور به می سی سی پی امروز گفت که پروژه Prevacus “در مورد توسعه اقتصادی ساده و ساده است!!!” اما پیام های متنی نشان داد که فاوره انگیزه های شخصی در دل دارد.

هفته‌ای که Prevacus قرار بود دور اول بودجه خود را از نیو دریافت کند، فاور به شریک خود از مقامات ارشد رفاه پیامک داد: “این همه کار می کند که ما باید او را بخریم و جان دیویس او را با وسیله نقلیه ای غافلگیر کنیم که شاید جان دیویس می توانیم تهیه کنیم. او یک شکارچی است.»

دقایقی بعد، فاور ادامه داد: “راستش را بخواهید نظرات خود را در مورد آنچه فکر می کنید همه اینها به چه معناست به من بگویید … چه زمانی ما پول در خواهیم آورد.”

فاور همچنین یک بار پیام داد: “من را دیوانه صدا کن، اما هدف من این است که 20 میلیون را به خانه ببرم.”

پیام‌های متنی همچنین نشان می‌دهد که فاور همچنین به برایانت درباره زمانی که شرکت شروع به دریافت بودجه از ایالت کرد و اینکه برایانت پس از ترک سمتش با پذیرش سهام در Prevacus موافقت کرد – تا زمانی که دستگیری‌های شاد وایت، حسابرس ایالتی در اوایل سال 2020، ترتیبات را از مسیر خارج کرد، اطلاع داد.

برایانت به می سی سی پی تودی توضیح داد که متن هایش را به اندازه کافی با دقت نخوانده است تا از آنچه مردان می گویند یا از او می پرسند قدردانی کند.

بیشتر بخوانید: فرماندار سابق فیل برایانت دوباره احضار شد، این بار برای متون مربوط به پروژه داروسازی برت فاور

یادداشت سردبیر: مادر سردبیر می سی سی پی امروز، آدام گانوشو، قرارداد اجاره ای را برای ساخت استادیوم والیبال دانشگاه می سی سی پی جنوبی امضا کرد. در مورد آن اینجا بیشتر بخوان.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply