برت فاور از شاد وایت، حسابرس و چهره های رسانه ملی به دلیل افترا در رابطه با رسوایی رفاهی شکایت کرد.

[ad_1]

برت فاور، اسطوره NFL که به طور علنی در رسوایی گسترده رفاه می سی سی پی دخیل شده است، از حسابرس ایالتی شاد وایت و چهره های رسانه ملی ورزشی شانون شارپ و پت مک آفی به دلیل افترا شکایت کرد.

وایت که تحقیقاتش در مورد سوء هزینه های رفاهی منجر به اتهامات جنایی شش نفر در سال 2020 شد، یکی از برجسته ترین مقاماتی است که به طور علنی درباره این رسوایی صحبت کرده است. وایت در ماه های اخیر چندین بار از دخالت فاور در این رسوایی انتقاد کرده و حتی دچار تنش شده است. رسانه های اجتماعی رفت و برگشت با تیم مدافع تالار مشاهیر.

وکلای فاور، که به هیچ جرمی مرتبط با این رسوایی متهم نشده است، در دادخواست جدید استدلال کردند که وایت در چندین حضور رسانه ای “اظهاراتی به شدت نادرست و افتراآمیز” داشته است.

“شاد وایت، حسابرس ایالتی می سی سی پی، یک کمپین رسانه ای ظالمانه از اتهامات بدخواهانه و نادرست را علیه برت فاور – مدافع تالار مشاهیر و پسر بومی می سی سی پی – در تلاشی گستاخانه برای جلب توجه رسانه ها توسط سلبریتی فاور انجام داده است. در شکایت فاور که در فوریه در دادگاه منطقه هیندز ثبت شد، آمده است. 9.

شکایت فاور از وایت ادامه می‌یابد: «وایت با حمله بی‌شرمانه و نادرست به نام نیک فاور، توجه رسانه‌های ملی را که قبلاً فقط می‌توانست آرزوی آن را داشته باشد، به دست آورده است، از جمله حضور در برنامه‌های تلویزیونی در CNN و HBO، پادکست محبوب ESPN، و همچنین مصاحبه‌هایی برای رسانه‌های مکتوب و آنلاین. اگر وایت به فاوره حمله نمی‌کرد، هیچ یک از این رسانه‌های ملی کوچک‌ترین توجهی نمی‌کردند. خود وایت نیز این موضوع را تصدیق کرد و اعتراف کرد که همسرش از حضور او در پادکست روزانه ESPN “شکه شده است”.

دفتر وایت اندکی پس از طرح شکایت در روز پنجشنبه بیانیه ای را منتشر کرد.

فلچر فریمن، سخنگوی وایت گفت: «همه چیزهایی که حسابرس وایت در مورد این پرونده گفته است درست است و سال‌ها کار حسابرسی توسط متخصصان دفتر حسابرسی دولتی پشتیبانی می‌شود. فاور می خواهد در مورد این سوال یک محاکمه داشته باشد. آقای. فاور علیرغم بازپرداخت مقداری از پولی که دفتر ما از او خواسته بود، حسابرس وایت و تیمش را دروغگو خواند. او همچنین ادعا کرده است که حسابرسان دروغگو هستند، علیرغم شواهد مستند واضح که نشان می‌دهد او از سرمایه‌های نادرست سود برده است. به جای پرداخت پول به دادخواهان نیویورک برای محاکمه این پرونده، او بهتر است مبلغ وجوه رفاهی را که به دولت بدهکار است، به طور کامل بازپرداخت کند.»

فاور همچنین از چهره‌های رسانه‌ای شانون شارپ و پت مک‌آفی، که هرکدام دارای پلتفرم‌های ملی محبوب برای بحث در مورد اخبار و تحلیل‌های ورزشی هستند، به دلیل افترا شکایت کرد.

تحقیقات می‌سی‌سی‌پی امروز «The Backchannel» در سال 2022 نشان داد که چگونه فاور برای چندین پروژه، از جمله سرمایه‌گذاری برای شرکت داروسازی استارت‌آپ خود، بودجه رفاهی دریافت می‌کند.

پیام‌های متنی هرگز دیده نشده فرماندار سابق نشان داده شده است. فیل برایانت در مورد پیشنهاد فاور برای ساخت یک استادیوم جدید والیبال بحث کرد – ساخت و ساز در نهایت با بودجه رفاهی تامین شد. دادستان ها این پروژه را طرحی برای کلاهبرداری از دولت خوانده اند.

برای خواندن دادخواست فاور علیه حسابرس شاد وایت اینجا را کلیک کنید.

برای خواندن شکایت فاور علیه شانون شارپ اینجا را کلیک کنید.

برای خواندن شکایت فاور علیه پت مک آفی اینجا را کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: “تو گردنت را به خاطر من گرفتی”: برت فاور از شهرت و لطف استفاده کرد تا دلارهای رفاهی را به دست آورد

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.[ad_2]

Leave a reply