برای سفر در روز یادبود 2022 در می سی سی پی چه انتظاری داریم

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – علیرغم هزینه بالای بنزین و پروازها، میلیون ها مسافر برای تعطیلات آخر هفته روز یادبود در جاده ها یا فرودگاه ها حضور خواهند داشت.

استاد گروهبان گفت: “ما از نیمه شب نیرو خواهیم داشت و از دوشنبه تا نیمه شب تمام شب کار خواهیم کرد.” اریک هنری با گشت بزرگراه می سی سی پی (MHP).

طبق گزارش AAA، بیش از 39.2 میلیون نفر در آخر هفته روز یادبود 50 مایل یا بیشتر از خانه سفر خواهند کرد. این افزایش 8.3 درصدی نسبت به سال 2021 است.

ما در حال اجرای قوانین هستیم. ما اینجا خواهیم بود و مطمئن می شویم مردم با خیال راحت رانندگی می کنند، مطمئن می شویم که مردم سرعت نمی گیرند، مطمئن می شویم مردم کمربند ایمنی را بسته اند، و مهمتر از همه، می خواهیم مطمئن شویم که مردم زیر خودرو رانندگی نمی کنند. هنری توضیح داد که تأثیر الکل.

سفرهای هوایی نیز نسبت به ضرر سال 2021 25 درصد افزایش یافته است. صف های طولانی و هواپیماهای شلوغ باعث شد تعدادی از مسافران در فرودگاه بین المللی جکسون-مدگار وایلی اورز صادر شود.

کنستانس گینز گفت: “ما اینجا در فرودگاه بودیم، سپس آن را از دست دادیم. بنابراین، ما شب را اینجا گذراندیم، و دوست‌داشتنی بود. هتل دوست‌داشتنی و زیبا بود. ما اکنون تحویل داده شده‌ایم و به راه خود ادامه می‌دهیم.” یک مسافر

در جاده‌ها، رهبران MHP گفتند که بیش از 4000 نقل قول صادر کردند و به 84 تصادف در سال 2021 پاسخ دادند. آنها گفتند که حفظ ایمنی رانندگان اولویت آنها برای آخر هفته است.

“تفریح ​​کردن ایرادی ندارد، اما شما می خواهید با خیال راحت لذت ببرید. اگر مشروب می خورید، یک راننده مشخص بگیرید. اگر نمی توانید راننده مشخصی بگیرید، آنها Uber دارند. آنها Lyft دارند. آنها چندین راه دارند. هنری گفت: برای رساندن شما از نقطه A به نقطه B.

[ad_2]