براندون پریسلی به رقابت برای فرمانداری می سی سی پی می پیوندد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – کمیسر خدمات عمومی و شهردار سابق نتلتون براندون پریسلی مبارزات انتخاباتی خود را برای فرمانداری می سی سی پی در روز پنجشنبه 12 ژانویه اعلام کرد.

پریسلی، یک دموکرات، در نتلتون به دنیا آمد و بزرگ شد. پس از کالج، او به زادگاهش بازگشت و در آنجا به یکی از جوان ترین شهرداران تاریخ ایالت تبدیل شد.

او سپس به عنوان کمیسر خدمات عمومی می سی سی پی انتخاب شد، سمتی که در حال حاضر در دوره چهارم خود دارد.

پریسلی در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات حداقل با یک نامزد روبرو خواهد شد. گرگوری واش در سال 2019 یک رقابت کم‌هزینه برای فرمانداری شرکت کرد و دوباره برای شرکت در انتخابات ثبت نام کرده است.

او با فرماندار جمهوری خواه تیت ریوز روبرو خواهد شد که مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخاب مجدد اعلام کرد. او تنها جمهوری خواه در این رقابت است. بیل والر جونیور، رئیس سابق دادگاه عالی می سی سی پی که در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان برای فرمانداری سال 2019 به ریوز شکست خورد، گفته است که در حال بررسی یک نامزدی دیگر است.

پریسلی گفت: “ما می‌توانیم می‌سی‌سی‌پی را بسازیم که در آن با فساد مبارزه کنیم، نه اینکه آن را در آغوش بگیریم. جایی که مالیات‌ها را کاهش می‌دهیم، هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی را کاهش می‌دهیم و مشاغل خوب ایجاد می‌کنیم. می‌سی‌سی‌پی که در نهایت روی آینده تمرکز می‌کنیم، نه گذشته.”

فوریه 1 آخرین مهلت برای کاندیداها در می سی سی پی برای واجد شرایط بودن برای دفاتر ایالتی، منطقه ای، قانونگذاری و شهرستانی است. انتخابات مقدماتی حزب در آگوست برگزار می شود. 8، با رواناب آگوست. 29. انتخابات عمومی نوامبر است. 7، و دور دوم آبان ماه است. 28.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply