برادر سابق محکوم در دومین پرونده سوء استفاده جنسی محاکمه نخواهد شد

[ad_1]

گرینوود، خانم (AP) – دادستان می سی سی پی دومین مجموعه اتهامات را علیه یک راهب سابق فرانسیسکن که ماه گذشته به اتهام آزار جنسی یک دانش آموز در دهه 1990 در یک مدرسه کاتولیک محکوم شده بود، کنار گذاشتند.

پل وست 62 ساله در 13 آوریل محکوم به 45 سال زندان شد و در مرکز اصلاح و تربیت مرکزی می سی سی پی به سر می برد.

او قرار بود روز سه شنبه به اتهام آزار جنسی یک دانش آموز دیگر در دهه 1990 در St. مدرسه فرانسیس آسیزی در گرین وود.

دفتر دادستان کل می سی سی پی دستوری مبنی بر کنار گذاشتن دسته دوم از اتهامات را به دلیل محکومیت او در دسته اول ارائه کرد. قاضی مداری اشلی هاینز این دستور را تایید کرد.

همانطور که برای اولین بار توسط آسوشیتدپرس در سال 2019 گزارش شد، لا جارویس لاو، که اکنون 39 سال دارد، و پسر عمویش، جاشوا لاو، که اکنون 38 سال دارد، وست را به موارد متعدد سوء استفاده جنسی متهم کرده بودند، در حالی که دانش‌آموزان مدرسه‌ای بودند که وست در آن معلم تربیت بدنی بود. قبل از تبدیل شدن به اصل

در طی یک محاکمه دو روزه در ماه گذشته، هیئت منصفه شهرستان لفلور کمتر از یک ساعت قبل از محکوم کردن وست به یک مورد جنایت جنسی و یک مورد ارضای شهوت علیه لا جارویس لاو، مشورت کردند.

هر دو لاو از زمانی که در کلاس چهارم بودند، شاهد آزار مکرر وست بودند. آنها شهادت دادند که آزار و اذیت هم در مدرسه و هم در سفرهایی به نیویورک و ویسکانسین رخ داده است، جایی که خانواده فرانسیسکن عروج مریم مقدس مستقر هستند. غرب یکی از اعضای فرقه مذهبی بود.

مرد سوم، برادر کوچکتر جاشوا لاو، رافائل لاو، نیز مدعی شد که وست از او سوء استفاده جنسی کرده است. او در سال 1998 این سوء استفاده را به مقامات کلیسا گزارش کرد، پس از آن وست به ویسکانسین بازگشت و دستور را ترک کرد. وست به سوء استفاده از رافائل لاو متهم نشده است.

وست پس از محکومیت در ماه گذشته اظهار نظری نکرد.

وست از سپتامبر 2020 در زندان شهرستان لفلور در می سی سی پی نگهداری می شد، زمانی که وی از ایالت خود در ویسکانسین برای مواجهه با اتهامات مسترد شد. مدت کوتاهی پس از بازگشت به می سی سی پی، او نسبت به تمام اتهامات، از جمله یک مورد اتهامات جنسی و یک مورد ارضای شهوت علیه جاشوا لاو – اتهاماتی که در این ماه کنار گذاشته شد، اعتراف کرد.

[ad_2]