بتو اورورک در کنفرانس مطبوعاتی ابوت در مورد تیراندازی در مدرسه Uvalde تصادف کرد

[ad_1]

UVALDE، تگزاس (KXAN) – بتو اورورک، نامزد دموکرات فرمانداری تگزاس، فرمانداری را سقوط داد. کنفرانس مطبوعاتی گرگ ابوت در روز چهارشنبه در حالی که فرماندار در حال ارائه به روز رسانی در مورد تیراندازی در مدرسه ابتدایی Uvalde بود که در آن حداقل 21 نفر در روز سه شنبه کشته شدند.

اورورک پس از بیانیه افتتاحیه ابوت به سمت صحنه رفت و شنیده می شد که می گفت: “تو هیچ کاری نمی کنی”.

سن تد کروز به نمایش اورورک پاسخ داد و اورورک را “خجالت آور” خواند. چندین رهبر تگزاس دیگر روی صحنه اطراف ابوت ایستاده بودند، از جمله ستوان تگزاس. دولت دن پاتریک و داد پهلان، سخنران تگزاس.

شنیده می شود که اورورک می گوید تیراندازی “کاملاً قابل پیش بینی” بود.

اورورک توسط پلیس به بیرون از محل برگزاری مراسم اسکورت شد. بیرون با خبرنگاران صحبت کرد.

ابوت پس از تبادل نظر گفت: “هیچ کلمه ای وجود ندارد که کسی که فریاد می زند بتواند به اینجا بیاید و کاری برای بهبود آن قلب های شکسته انجام دهد.”

تیراندازی در راب ابتدایی در Uvalde دست کم 19 دانش آموز و دو بزرگسال کشته شدند. مقامات هنوز به طور رسمی اسامی قربانیان را منتشر نکرده اند، اما خانواده ها برای شناسایی عزیزان خود به میدان می آیند.

ما مدیون اقدامات آن والدین هستیم. من با والدین در ال پاسو صحبت کرده ام، با والدین در دبیرستان سانتافه صحبت کرده ام، با والدین در میدلند اودسا صحبت کرده ام. آنها از ما می خواهند که همین الان کاری انجام دهیم.” اورورک گفت: من می‌خواهم همین الان کاری انجام دهیم.

طبق تقویم Uvalde CISD، تیراندازی تنها دو روز قبل از آخرین روز سال تحصیلی اتفاق افتاد.

ابوت با صدای بلند گفت: “در این یک لحظه از زمان، برنامه های شخصی را کنار بگذارید… به کسی غیر از خودمان فکر کنید. به افرادی که آسیب دیده اند فکر کنید.”

“زمان زیادی برای بحث و تحلیل آنچه دیروز اتفاق افتاد وجود خواهد داشت و هر آنچه در توان داریم انجام می دهیم تا امیدواریم از تکرار آن جلوگیری کنیم. اکنون زمان آن فرا رسیده است که مردم در سراسر جهان در این کشور و در این وضعیت تمرکز کنند. خانواده ها، “پاتریک گفت.

O’Rourke برای فرمانداری در برابر ابوت در ماه نوامبر نامزد می شود.

[ad_2]