با پایان یافتن مزایای اضطراری در ماه آینده، پرداخت های اسنپ در 32 ایالت کاهش می یابد

[ad_1]

شهر اوکلاهما (KFOR) — مزایای اضطراری که به افزایش پرداخت‌ها به دریافت‌کنندگان اسنپ در طول همه‌گیری COVID-19 کمک کرده است، به زودی پایان می‌یابد و خانواده‌ها را با پول کمتر و قیمت‌های بالای مواد غذایی مواجه می‌کند.

اسنپ ​​که مخفف عبارت Supplemental Nutrition Assistance Program می باشد، قبلاً برنامه Food Stamp نامیده می شد. نزدیک به سه سال است که خانوارها 95 دلار یا بیشتر در کنار سهم عادی خود دریافت می کنند.

در 17 ایالت، مزایای اضطراری اضافه شده در ژانویه 2023 منقضی شده است. این ایالت ها عبارتند از: آلاسکا، آریزونا، آرکانزاس، فلوریدا، جورجیا، آیداهو، ایندیانا، آیووا، کنتاکی، می سی سی پی، میسوری، مونتانا، نبراسکا، داکوتای شمالی، داکوتای جنوبی ، تنسی و وایومینگ، به گفته خدمات غذا و تغذیه وزارت کشاورزی ایالات متحده.

در یکی از ایالت ها، کارولینای جنوبی، تخصیص اضطراری پس از صدور پرداخت های ژانویه 2023 منقضی می شود.

به گفته FNS، در 32 ایالت باقی مانده، به اضافه واشنگتن، دی سی، گوام و جزایر ویرجین ایالات متحده، پول اضافی از ماه مارس 2023 به پایان خواهد رسید.

اوکلاهاما یکی از ایالت هایی است که مزایای اضافه شده در آن به پایان می رسد.

دب اسمیت، مدیر خدمات بزرگسالان و خانواده اذعان کرد: «آژانس می‌داند که این مزایا اضافی برای برآوردن نیازهای اوکلاهومن‌ها در چنین مواقع سختی حیاتی بوده است.

مقامات ایالت اوکلاهاما گفتند که مردم باید برای بازگشت به مزایای SNAP قبل از همه گیری خود از اول مارس برنامه ریزی کنند.

کریس برنارد، رئیس/مدیر عامل Hunger Free گفت: «ما می دانیم که این مزایا افزایش یافته برای بسیاری از اوکلاهومن ها در سه سال گذشته مهم بوده است و این تغییر بر برخی از کاربران اسنپ، به ویژه همسایگان ارشد و معلول ما، سخت تر از دیگران تأثیر خواهد گذاشت. اوکلاهما بدون شک، این باعث افزایش تقاضا برای سازمان های خیریه ما در سراسر ایالت و افزایش نیاز مردم اوکلاهومان به حمایت از انبارهای مواد غذایی و بانک های مواد غذایی محلی خود می شود.

در سال 2021، بیش از 41 میلیون آمریکایی از مزایای اسنپ برای کمک به تهیه غذا استفاده می کردند.

خانوارهایی که پرداخت‌های تامین اجتماعی را نیز دریافت می‌کنند ممکن است شاهد کاهش مزایای اسنپ حتی بیش از 95 دلار باشند. به این دلیل که با شروع تعدیل هزینه زندگی تامین اجتماعی برای سال 2023، درآمد آن خانوارها را افزایش می دهد و ممکن است میزان کمک SNAP را که واجد شرایط هستند کاهش دهد.

FNS تخمین می‌زند که تقریباً نیمی از خانواده‌های اسنپ نیز تأمین اجتماعی دریافت می‌کنند و اکثر آنها در نتیجه افزایش 8.7 درصدی تأمین اجتماعی، شاهد تغییر در مزایای اسنپ خود خواهند بود. این آژانس گفت: «با این حال، همه خانوارهای آسیب دیده سود خالص را تجربه خواهند کرد، زیرا این تعدیل بیشتر مزایای تامین اجتماعی را افزایش می دهد تا مزایای اسنپ را کاهش می دهد.

[ad_2]

Leave a reply