با وجود فشار رهبران جمهوری خواه، صورتحساب های معافیت مالیاتی می سی سی پی متوقف می شود

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – پیشنهادات تخفیف مالیاتی مورد علاقه فرماندار می سی سی پی. تیت ریوز و رهبران قانونگذاری جمهوری خواه روز چهارشنبه متوقف شدند و به نظر می رسید در کل جلسه قانونگذاری سال انتخابات مرده بودند، علیرغم اینکه حزب جمهوری خواه اکثریت را در مجلس نمایندگان و سنا داشت.

حتی با حمایت ریوز، ستوان. دولت دلبرت هوزمن، رئیس مجلس نمایندگان، فیلیپ گان و رئیس مجلس نمایندگان، تری لامار – همه جمهوری خواهان – چندین پیشنهاد نتوانستند حمایت کافی را کسب کنند که حتی برای رای گیری در هر یک از این دو مجلس مطرح شود.

چهارشنبه آخرین مهلت مجلس نمایندگان و سنا برای برداشتن اولین گام ها برای تصویب لوایح مربوط به بودجه و مالیات بود. اگر اسکناس های پولی قبل از موعد مقرر رای داده نمی شد، می میرند.

گان و لامار اعضای مجلس نمایندگان را تحت فشار قرار دادند تا به سمت حذف نرخ مالیات بر درآمد ایالت حرکت کنند. لمار گفت، اما گروهی از قانونگذاران نگران تصویب کاهش مالیات بر درآمد قبل از انتخابات پارلمانی نوامبر هستند.

لامار روز چهارشنبه در یک پیام متنی به آسوشیتدپرس گفت: «من معتقدم که این موضوع بیشتر مربوط به زمان بندی برخی از این نمایندگان است و مخالف هرگونه مخالفت واقعی با حذف مالیات بر درآمد است. با توجه به لایحه مالیات بر درآمد سال گذشته، و امسال که یک سال انتخاباتی است، تعدادی هستند که ترجیح می دهند قبل از کاهش بیشتر کمی بیشتر صبر کنند.

در طول جلسه 2022، قانونگذاران طرحی را برای کاهش مالیات بر درآمد ایالتی طی چهار سال تصویب کردند – بزرگترین کاهش مالیات می سی سی پی تا کنون. این کاهش از امسال شروع می شود. گان، که آخرین سال ریاست خود را می گذراند، در تصویب این لایحه نقش داشت.

قبل از جلسه 2023، سخنران به نفع حذف کامل مالیات بر درآمد دولتی بود. در ماه اکتبر، ریوز همچنین قول داد که برای حذف کامل تلاش کند.

لوایح درآمدی برای تصویب نیاز به حمایت سه پنجم هر مجلس قانونگذاری دارد. با توجه به اینکه انتظار می رود همه دموکرات ها با این اقدامات مخالفت کنند، جمهوری خواهان نمی توانند بسیاری از آرا را از دست بدهند.

Hosemann که ریاست مجلس سنا را بر عهده دارد، استفاده از درآمدهای اضافی را برای ارسال چک تخفیف مالیات بر درآمد تا سقف 500 دلار پیشنهاد کرد. او از حذف کامل مالیات بر درآمد دولتی حمایت نکرده است.

جاش هارکینز، رئیس کمیته مالی سنا، جمهوری خواه اهل فلوود، روز چهارشنبه گفت که پیشنهادهای مختلف تخفیف مالیاتی قبل از مهلت مقرر تصویب نخواهد شد.

هارکینز گفت: «آنها مرده اند. “من فکر می کنم ما روی حرکت رو به جلو تمرکز کرده ایم. ما چهار سال فرصت داریم تا کاهش مالیاتی را که در حال حاضر داریم اجرا کنیم.»

لامار گفت که احیای عناصر لایحه کاهش مالیات بر درآمد از طریق زبان در یک قانون دیگر امکان پذیر است. هرزه. رابرت جانسون از ناچز، رهبر دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا با این نظر مخالف بود.

“ممکن است یک نوع خنجر از جانب کسی به آن ضربه بزند، اما هیچ خلق و خوی برای آن در مجلس وجود ندارد. جانسون گفت، حتی در میان اکثریت جمهوری خواهان هم نیست.

هارکینز گفت که از لایحه ای که پیشنهاد تخفیف را در سنا زنده نگه می دارد بی اطلاع است.

حامیان کاهش بیشتر مالیات بر درآمد گفته اند که این امر باعث رشد اقتصادی و جذب ساکنان و شرکت های جدید به می سی سی پی می شود. مخالفان گفته‌اند که کاهش مالیات بر درآمد به معنای پول کمتری برای مدارس، مراقبت‌های بهداشتی، جاده‌ها و سایر خدمات است، به‌ویژه که می‌سی‌سی‌پی با تهدید مداوم بسته شدن بیمارستان‌ها دست و پنجه نرم می‌کند.

مالیات بر درآمد فردی می سی سی پی دومین منبع بزرگ درآمد مالیاتی است که نزدیک به 35 درصد از درآمد صندوق عمومی را تشکیل می دهد.

ما هنوز یک زیرساخت در حال فروپاشی داریم. ما هنوز بودجه مدارس را کم می کنیم. جانسون گفت: ما بیمارستان هایی داریم که در شرف تعطیل شدن هستند. زمانی که نیازهای زیادی داریم، بودجه ما نمی تواند کاهش مالیات را حفظ کند.»

بر اساس کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی، نه ایالت مالیات بر درآمد ندارند و یک ایالت دیگر، نیوهمپشایر، فقط بر بهره و سود سهام مالیات می پردازد.

[ad_2]

Leave a reply