با رسیدن رودخانه به قله، ساکنان می سی سی پی برای سیل آماده می شوند

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – مردم در پایتخت می سی سی پی و اطراف آن خود را برای سیل احتمالی آماده می کردند زیرا رودخانه مروارید پس از بارندگی شدید هفته گذشته به اوج نزدیک می شد.

مقامات گفتند حدود 100 تا 150 خانه در منطقه جکسون ممکن است تا دوشنبه شب تحت تأثیر قرار گیرند. آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی روز دوشنبه در توییتر اعلام کرد که پیش بینی می شود این رودخانه در ارتفاع 35.5 فوتی (10.8 متری) قرار بگیرد. این آژانس گفت که فقط از برخورد با سطح سیل اصلی 36 فوت (10.97 متر) جلوگیری می کند.

“جاده ها همچنان آبگرفته است. ما از شما می خواهیم که تا زمانی که مقامات محلی تان نگویند انجام این کار بی خطر است، به خانه برنگردید.”

برخی از ساکنان جکسون اواخر هفته گذشته شروع به انتقال اثاثیه و لوازم خانگی از خانه های خود کردند. برخی دیگر کیسه های شن جمع می کردند. آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی 126000 کیسه شن را به عنوان مانع آب در آماده سازی برای سیل مستقر کرده بود.

دو سال پیش، بارش‌های سیل آسا باعث شد تا ارتفاع رودخانه مروارید به 36.7 فوت (11.2 متر) برسد و خانه‌های جکسون در محله‌های آسیب دیده پر از آب کثیف و آلوده به سیل شد.

اسکار دی، یک کارگر کنترل موجودی در یک سایت توزیع کیسه شن، گفت ساکنان جکسون زودتر از سال 2020 شروع به آماده سازی خانه های خود برای آسیب احتمالی سیل کردند.

دی یکشنبه گفت: «بسیاری از مردم دفعه قبل گرما را تحمل کردند.

صلیب سرخ یک پناهگاه موقت در آکادمی آموزشی اداره پلیس جکسون افتتاح کرد.

سیل در می سی سی پی پس از سیل شدید که ماه گذشته در کنتاکی باعث مرگ و میر و ویرانی شد وارد شد. آن سیل باعث مرگ حداقل 39 نفر و ربوده شدن تمام دارایی های هزاران خانواده شد. تقریباً یک ماه بعد، ساکنان در حال مبارزه با این هستند که آیا در مکانی که آنها را خانه می نامند بازسازی کنند یا از جای دیگری شروع کنند.

[ad_2]

Leave a reply