با تایید Ezell، Palazzo به دنبال بحث در مسابقه می سی سی پی است

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – کلانتری که در تلاش است تا یک نماینده شش دوره ای کنگره می سی سی پی را خلع کند، روز پنجشنبه از همه نامزدهای حذف شده در دور اول رای گیری مقدماتی جمهوری خواهان این هفته حمایت کرد.

بعداً در روز، Rep. استیون پالازو تأییدیه‌های مایک ایزل، کلانتر شهرستان جکسون را رد کرد و گفت که او می‌خواهد قبل از دور دوم انتخابات اولیه در 28 ژوئن در ناحیه چهارم می‌سی‌سی‌پی جنوبی با او بحث کند.

پالاتزو در بیانیه‌ای گفت: «تعجب‌آور نیست که سیاستمداران محلی که در اولین دوره مقدماتی با من رقابت کردند، از رقیب ما حمایت می‌کنند.

پالاتزو – که پس از رقابت های انتخاباتی 2020 با تحقیقات اخلاقی در مورد هزینه های مبارزات انتخاباتی روبرو شده بود – از شرکت در انجمن های نامزدها قبل از انتخابات اولیه شش نفره روز سه شنبه خودداری کرد. بر اساس نتایج تایید نشده، او حدود 32 درصد آرا و ایزل حدود 25 درصد را کسب کردند.

سه نفر از پنج جمهوری‌خواه که روز سه‌شنبه پشت سر پالازو و ازل به پایان رسیدند، پنجشنبه در خلیج‌پورت همراه ازل حاضر شدند تا حمایت خود را از او اعلام کنند. به گزارش سان هرالد، یکی نماینده ای را برای اعلام حمایت نامزد سابق از ایزل فرستاد و دیگری در تماسی با کلانتر حمایت خود را تایید کرد.

کلی واگنر، یک بانکدار بازنشسته که در انتخابات مقدماتی رتبه سوم را کسب کرد، گفت: «ما شایسته بهتر از آنچه که داریم هستیم.

سنای ایالتی بریس ویگینز، که چهارم شد، گفت 68 درصد از افرادی که رای دادند علیه پالاتزو رای دادند و “این یک دستور برای تغییر است.”

پالازو که اکنون 52 ساله است، برای اولین بار در سال 2010 به عضویت مجلس نمایندگان آمریکا انتخاب شد. او در بیانیه خود در روز پنجشنبه در مورد ازل گفت: «یک دانشجوی 65 ساله در کنگره نمی تواند کاری را که من برای می سی سی پی انجام دادم انجام دهد. می تواند به عنوان رئیس کمیته فرعی اعتبارات با ارشدیت در مجلس».

ایزل گفته است که پالاتزو در نمایندگی جنوب می سی سی پی ناکارآمد است و از پالازو به دلیل رای گیری نیابتی انتقاد کرده است – عملی که شخصاً برای رأی دادن در مجلس حاضر نمی شود اما به عضو دیگری اجازه می دهد که به جای او رأی بدهد.

نامزد جمهوری خواهان برای رویارویی با جانی دوپری دموکرات و آلدن پاتریک یانگ، نامزد حزب لیبرتارین به صندوق رأی گیری عمومی راه پیدا می کند.

[ad_2]

Leave a reply