بایدن می گوید که در حال بررسی تعطیلی مالیات بر بنزین است

[ad_1]

ساحل رهوبوت، دل. (AP) – رئیس جمهور جو بایدن روز دوشنبه گفت که در حال بررسی تعطیلات فدرال در مورد مالیات بنزین است که احتمالاً آمریکایی ها را 18.4 سنت در هر گالن پس انداز می کند.

بایدن پس از قدم زدن در ساحل به خبرنگاران گفت: «بله، در حال بررسی آن هستم. “امیدوارم بر اساس داده ها تصمیمی بگیرم – تا پایان هفته به دنبال آن هستم.”

دولت به طور فزاینده ای به دنبال راه هایی برای نجات آمریکایی ها از قیمت های بالاتر در پمپ است، که سال گذشته شروع به افزایش کرد و پس از حمله روسیه به اوکراین در فوریه افزایش یافت. طبق گزارش AAA، قیمت بنزین در سراسر کشور به طور متوسط ​​کمتر از 5 دلار در هر گالن است.

دولت بایدن قبلاً نفت ذخایر استراتژیک ایالات متحده را آزاد کرده و ترکیب اتانول را برای تابستان افزایش داده است، علاوه بر این هفته گذشته نامه ای به پالایشگاه های نفت ارسال کرد و از آنها خواست که ظرفیت پالایش خود را افزایش دهند. با این حال، این تلاش‌ها هنوز برای کاهش معنی‌دار فشار قیمت‌ها انجام نشده است، به طوری که دولت اکنون در حال بررسی تعطیلی مالیات بر گاز است. مالیات بر بنزین و سوخت دیزل به پرداخت هزینه بزرگراه ها کمک می کند.

مدل بودجه پن وارتون روز چهارشنبه تخمین‌هایی را منتشر کرد که نشان می‌دهد مصرف‌کنندگان در پمپ به دلیل تعطیلات مالیات گاز در کانکتیکات، جورجیا و مریلند پس‌انداز کرده‌اند. بخش عمده ای از پس انداز به جای ایستگاه های خدمات و سایر بخش های انرژی به مصرف کنندگان اختصاص یافت.

جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا، روز یکشنبه در مصاحبه ای در برنامه «این هفته» شبکه ABC، آمادگی خود را برای تعطیلی مالیات گاز فدرال ابراز کرد تا به رانندگان کمی آرامش بدهد.

[ad_2]

Leave a reply