بایدن خطاب به مشاغل آمریکایی: فوراً دفاع سایبری خود را سخت کنید

[ad_1]

پس از اینکه “اطلاعات در حال تکامل” نشان می دهد که روسیه ممکن است حمله سایبری علیه زیرساخت های ایالات متحده انجام دهد، جو بایدن از کسب و کارها خواست دفاع سایبری خود را تقویت کنند.

بایدن روز دوشنبه در یک میزگرد سه ماهه تجاری گفت: «میزان ظرفیت سایبری روسیه نسبتاً تأثیرگذار است و در راه است.

رئیس جمهور تاکید کرد که کسب و کارها هوشیار باشند زیرا بسیاری از زیرساخت های کشور در اختیار بخش خصوصی است. زیرساخت به طور فزاینده ای هدف رایج در حملات سایبری است زیرا اگر زیرساخت های کلیدی حتی برای مدت کوتاهی از حالت آنلاین خارج شوند، پیامدهای آن بسیار مهم است. وی در بیانیه‌ای افزود: «من از شرکای بخش خصوصی خود می‌خواهم که فوراً دفاع سایبری شما را تقویت کنند.

هشدار هولناک بایدن پس از صدور اخطاریه «سپرهای محافظتی» از سوی دولت به سازمان‌های آمریکایی می‌رسد که کسب‌وکارها در هر اندازه‌ای را تشویق می‌کند تا اقدامات احتیاطی را برای کاهش احتمال حمله سایبری خود انجام دهند. و ایالات متحده پس از اعمال تحریم های شدیدتر علیه روسیه به دلیل تهاجم مستمر به اوکراین، در حالت آماده باش قرار دارد.

به جای اینکه رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین مستقیماً یک حمله سایبری انجام دهد، این احتمال نیز وجود دارد که باندهای مجرمان سایبری – مانند Conti و Sandworm – به جای آن مورد استفاده قرار گیرند. به گفته سای هدا، موسس و مدیر عامل ارائه دهنده پلت فرم امنیت سایبری مستقر در سن دیگو، CyberCatch.

هدی در ایمیلی نوشت: «به ناچار باج‌افزار انتخاب سلاح خواهد بود، زیرا دو فایده برای پوتین به همراه خواهد داشت: آسیب اقتصادی به اقتصاد ایالات متحده، در حالی که پرداخت‌های باج به بیت‌کوین را برای بازگشت به اقتصاد روسیه جمع‌آوری می‌کند».

Huda توصیه می‌کند که کسب‌وکارها طرح‌های واکنش به حادثه را اجرا کنند تا در صورت قربانی شدن یک حمله باج‌افزار، کسب‌وکار آماده شود. او همچنین توصیه می‌کند که کسب‌وکارها برای جلوگیری از انتشار باج‌افزار، نسخه‌های پشتیبان را بصورت آفلاین نگهداری کنند. او می‌افزاید، و آزمایش مداوم کنترل‌های امنیت سایبری کلید اصلی ماندن در بالای هر گونه حفره‌هایی است که می‌توان از آنها سوء استفاده کرد.

که درمخاطرات برای کسب و کار، از این رو چرا اکنون زمان نظارت بر اقدامات امنیتی است. همچنین برخی از میوه های کم درآمد وجود دارد که شرکت ها می توانند با آنها شروع کنند، مانند استقرار ابزارهای مدیریت رمز عبور و چند عاملی احراز هویت – اما برداشتن گام‌های آگاهانه‌تر مانند گنجاندن امنیت سایبری در بودجه فناوری اطلاعات نیز کلیدی است.

برای سایر نکات امنیت سایبری، این منابع را بررسی کنید:

[ad_2]