بازیکن فوتبال ایالت می سی سی پی درگذشت

[ad_1]

استارکویل، خانم. (WJTV) – یک بازیکن فوتبال دانشگاه ایالتی می سی سی پی (MSU) درگذشت.

رهبران MSU این بازیکن را ساموئل وستمورلند 19 ساله اهل توپلو شناسایی کردند. او فارغ التحصیل دبیرستان توپلو بود، یک خط حمله برای تیم فوتبال MSU Bulldog و یک رشته فناوری صنعتی بود.

MSU گفت: «یکی از عمیق‌ترین درس‌هایی که در حین رهبری این دانشگاه بزرگ آموخته‌ام این است که از دست دادن غم‌انگیز یکی از دانشجویان ما همه دانشجویان ما را کاهش می‌دهد – و همه ما در ایالت می‌سی‌سی‌پی تأثیر مرگ سام وست‌مورلند را احساس می‌کنیم». رئیس جمهور مارک ای کینوم. “دعاهای من با خانواده و دوستان سام، با هم تیمی ها و مربیان MSU او و با جامعه توپلو در این سخت ترین زمان است.”

مایک لیچ، سرمربی MSU گفت: “خانواده دو و میدانی ایالت می سی سی پی از مرگ ناگهانی سام وست مورلند ناراحت هستند. سام یک پسر، برادر و هم تیمی محبوب و یک مرد جوان فوق العاده با آینده ای نامحدود بود. او همیشه برای همه کسانی که او را می شناختند و دوستش داشتند به یاد خواهند آورد. تمام خانواده MSU در حالی که افکار و دعاهای ما به خانواده وست مورلند می رود عزادار هستند. بالاترین اولویت ما حمایت خانواده وست مورلند و دانشجویان ورزشکار ما در این دوران دردسرساز است.

رهبران MSU گفتند که برای تعیین حقایق مرگ وست مورلند با اداره کلانتری شهرستان اکتیبها، اداره پزشکی قانونی شهرستان اکتیبها، بخش امور دانشجویان MSU و بخش دو و میدانی MSU کار می کنند. آنها اطلاعات بیشتری منتشر نکرده اند.

به گفته مسئولان، جلسات با خدمات مشاوره دانشجویی در دسترس خواهد بود که از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر باز خواهد بود.

[ad_2]

Leave a reply