بازیکنان بخت آزمایی می سی سی پی بلیت 4 میلیون دلاری مگا میلیون دلاری، بلیت 905 هزار دلاری مسابقه پنجم را درخواست کردند.

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – دو بازیکن خوش شانس روز چهارشنبه در قرعه کشی می سی سی پی 4 میلیون دلار از بلیط Mega Millions و 905,168 دلار از بلیط می سی سی پی Match 5 دریافت کردند.

یک بازیکن کانتی هیندز جایزه 4 میلیون دلاری را از بلیت Mega Millions خریداری شده برای قرعه کشی 3 ژانویه دریافت کرد. او گفت که معمولاً اعداد خود را انتخاب می کند، اما برای این نقاشی او روی گزینه Quick Pick تصمیم گرفت. برنده گفت که همیشه 1 دلار اضافی را برای گزینه Megaplier خرج می کند.

یکی از بازیکنان Clay County برنده جکپات می سی سی پی Match 5 از قرعه کشی 7 فوریه به ارزش 905,168 دلار شد. این بزرگترین جکپات در تاریخ بازی است. او گفت که معمولاً هر چند هفته یکبار چندین بلیط برای بازی قرعه کشی درون ایالتی خریداری می کند و همیشه گزینه Quick Pick را انتخاب می کند.

جف هیویت، رئیس لاتاری می سی سی پی گفت: دیدار با هر دو برنده امروز فوق العاده بود. “ما از دانستن برنامه های آنها برای برنده شدنشان و اینکه چرا آنها از بازی های لاتاری می سی سی پی لذت می برند، لذت بردیم. وقتی ما برندگان داریم همیشه روز خوبی است. اما داشتن دو برنده رکورد در یک روز یک تجربه لذت بخش برای کارکنان لاتاری بود.

جایزه 500000 دلاری برنده پاوربال مطالبه نشده باقی می‌ماند و در روز پنجشنبه، 9 فوریه منقضی می‌شود. بلیت در 13 آگوست 2022 در مک‌کامب در برادوی مارت خریداری شد. بازیکن گزینه Power Play 1 دلاری را خریداری کرد.

جکپات برای پاوربال قرعه کشی شنبه، 11 فوریه، 34 میلیون دلار تخمین زده می شود، با ارزش نقدی تخمینی 18.3 میلیون دلار. جکپات قرعه کشی Mega Millions در روز جمعه، 10 فوریه، 50 میلیون دلار تخمین زده می شود که ارزش نقدی آن 26.4 میلیون دلار است. جکپات قرعه کشی مسابقه 5 می سی سی پی در روز پنجشنبه 9 فوریه 50000 دلار تخمین زده می شود.

[ad_2]

Leave a reply