بازرسی فدرال نشان می دهد که باغ وحش جکسون کم کار است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یک بازرسی معمول توسط دولت فدرال در باغ وحش جکسون منجر به نقل قولی شد که می‌گفت این مرکز کمبود کارکنان دارد.

طبق گزارش وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA)، کارمندان تمام روز را صرف انجام وظایف اساسی می کنند در حالی که نگهداری پیشگیرانه و کنترل پیشگیرانه آفات تکمیل نشده است.

در جلسه شورای شهر، ایسون هریس، مدیر پارک ها و تفریحات، گفت که موقعیت های خالی بودجه بندی شده اند و باغ وحش هر کاری که می تواند برای پر کردن آنها انجام می دهد.

“باغ وحش درست مانند هر سازمان دیگری در جهان است. ما هنوز به خوبی مبارزه می کنیم، و کارمندان تفاوتی ندارند، فقط به این دلیل که شما یک باغ وحش دارید، اما ما پست گذاشته ایم. ما هر کاری که قرار بود برای خودمان انجام دهیم انجام داده ایم. پست کردن موقعیت‌ها. ما مصاحبه‌هایی انجام داده‌ایم. ما هر کاری انجام می‌دهیم تا پر کنیم، بنابراین این گزارشی بود که ما در واقع به USDA فرستادیم. ما موقعیت‌هایی را در وب‌سایت خود داریم. ما هر کاری را انجام می‌دهیم. ما این کار را انجام دادیم. ما از طریق رسانه ها، از طریق چندین درخواست برای جلب نظر مردم، کارهایی انجام دادیم. ما از برخی افراد تماس گرفتیم.”

کنت استوکس، عضو شورا، بخش 3، گفت که باغ وحش و منطقه اطراف آن باید توسعه یابد تا بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کند، یا اینکه باغ وحش باید جابجا شود.

[ad_2]

Leave a reply