بازرسان: افراد مسلح در مهمانی Sweet 16 به جمعیت شلیک کردند

[ad_1]

دادویل، آلا (AP) – بازرسان می گویند که پنج نفر متهم به تیراندازی مرگبار در جشن تولد Sweet 16 به سمت جمعیت تعطیلات شلیک کردند.

بازرسان در اسناد دادگاهی که روز پنجشنبه ارائه شد نوشتند که آنها معتقدند این پنج نفر در مهمانی شرکت کردند و “اسلحه گرم را به میان جمعیت پرتاب کردند” که منجر به کشته شدن چهار نفر شد. آژانس اجرای قانون آلاباما روز پنجشنبه دو نفر دیگر را دستگیر کرد که در مجموع پنج نفر در ارتباط با تیراندازی مرگبار با اتهامات قتل بی‌احتیاطی روبرو هستند.

تیراندازی تولد Sweet 16 چهار جوان 17 تا 23 ساله را کشت و شهر کوچک Dadeville در شرق آلاباما را شوکه کرد. علاوه بر چهار کشته، 32 نفر دیگر مجروح شدند که حال چهار نفر از آنها وخیم است. مهمانی در یک استودیوی رقص در نزدیکی میدان شهر در اوج بود که تیراندازی بلند شد. بازرسان درباره انگیزه یا آنچه به عقیده آنها منجر به تیراندازی شده است صحبت نمی کنند.

تایریز “تای ریک” 17 ساله از تاسکگی و تراویس مک کالو 16 ساله از تاسکگی روز سه شنبه دستگیر شدند. ویلسون لامار هیل جونیور، 20 ساله، از آبرن، چهارشنبه دستگیر شد. و جانی لترون براون، 20 ساله، از تاسکگی و ویلی جورج براون جونیور، 19 ساله، از آبرن، پنجشنبه دستگیر شدند. آژانس اجرای قانون آلاباما گفت که همه آنها به چهار فقره قتل از روی سهل انگاری متهم شده اند.

دادستان منطقه گفت که این نوجوانان به عنوان بزرگسال محاکمه می شوند، همانطور که قانون آلاباما در زمانی که فردی 16 ساله یا بالاتر متهم به قتل شود، الزامی است.

همه مظنونان بدون ضمانت در زندان شهرستان تالاپوسا نگهداری می شوند.

برادر دختر تولد، فیلستاویوس “فیل” داودل، 18 ساله، از کمپ هیل، در حالی که خواهرش در کنار او زانو زده و از او التماس می کند که به نفس کشیدن ادامه دهد، جان باخت. او و یکی دیگر از قربانیان مرگبار، شونکیویا نیکول “ککه” اسمیت 17 ساله از دادویل، دانش‌آموزان دبیرستانی بودند. همچنین مارسیا امانوئل “سیا” کالینز، 19 ساله، از اوپلیکا، و کوربین دامونتری هولستون، 23 ساله، از دادویل کشته شدند.

این تیراندازی شانزدهمین کشتار جمعی در ایالات متحده در سال جاری است. هفدهمین دوره سه شنبه در مین برگزار شد. در مجموع 88 نفر در سال 2023 در کشتارهای دسته جمعی جان خود را از دست داده اند.

طبق پایگاه داده‌ای که توسط آسوشیتدپرس و یو‌اس‌ای تودی با همکاری دانشگاه نورث ایسترن نگهداری می‌شود، قتل جمعی به قتل چهار نفر یا بیشتر به غیر از عامل آن تعبیر می‌شود.

[ad_2]

Leave a reply